Villanova İzmir fiyatları!

Gültekin İnşaat ve İmge Yapı tarafından hayata geçirilen Villanova İzmir fiyatları ile ilgili satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Villanova İzmir fiyatları!

Gültekin İnşaat ve İmge Yapı tarafından hayata geçirilen Villanova İzmir fiyatları ile ilgili satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.  İzmir Bornova'da yükselen Villanova İzmir, klasik ve modern çizgileri birleştiriyor. Tamamı müstakil 22 villadan oluşan Villanova Evleri'nin yüzde 80'i yeşil alanlar için ayrıldı. 

9 bin 917 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Villanova Evleri 7+1 tipinde büyüklükleri 480 metrekare olarak tasarlanan 22 adet villadan meydana geliyor. Zemin, giriş ve birinci kat olmak üzere 3 katlı olan villaların kendine ait bahçeleri bulunuyor. Villaların bodrum katında ise SPA alanı, sinema odası, hizmet odası, kiler, çamaşır ve ütü odası bulunuyor. 

 

Villanova İzmir fiyatları 1 milyon 450 bin dolar!

 

Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Villanova İzmir projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, sauna ve spa bulunuyor. 

 

Villanova İzmir fiyatları 1 milyon 450 bin dolar!

 

Zengin sosyal alanların yer aldığı Villanova İzmir villalarında ise akıllı ev sistemleri, ankastre ürünler, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, hizmetli odası, jakuzi, şömine ve veranda yer alıyor. Villanova İzmir fiyatları ve ödeme seçenekleri ile igili detaylı bilgiler için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

"Villanova İzmir fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Villanova İzmir fiyatları!

Villanova İzmir fiyatları!

Villanova İzmir fiyatları!

Villanova İzmir fiyatları!

Firma Bilgisi: Gültekin Inşaat-imge Yapı
Proje Bilgisi: Villanova Evleri