Villeroy&Boch ürünleriyle dikkat çekiyor

Geliştirdiği tasarımlarla parke sektöründe dikkat çeken Villeroy&Boch, doğayı iç mekan tasarımı olmaktan çıkarıp trend haline getiriyor

Villeroy&Boch ürünleriyle dikkat çekiyor

Geliştirdiği tasarımlarla parke sektöründe dikkat çeken Villeroy&Boch, doğayı iç mekan tasarımı olmaktan çıkarıp trend haline getiriyor. Firma sürekli değişen ve güncellenen dokusuyla harmanladığı ürünlerini Evdema aracılığı ile kullanıcılara sunuyor. Doğal renklerin canlılığını zemine yansıtan Villeroy&Boch, gelişen ve yenilenen teknolojiyi üretimiyle birleştirerek ürettiği yer döşeme sistemleriyle, laminant parkeleriyle, zengin renk ve desen çeşitleriyle ahşabın doğallığını zeminle buluşturuyor.

Villeroy Ürünleri

Doğal ahşap görüntüsüyle, damarlı yüzey ve renk çeşitliliğiyle, otantik renkleri evlere taşıyan Villeroy&Boch evinde yüksek kaliteyi ve doğal görünümü arayanların vazgeçilmezi oluyor.

Her zevke uygun ürünler
Her zevke hitap eden geniş bir koleksiyona sahip Villeroy&Boch, geniş seçenek imkanı veren renk yelpazesi ile de göz dolduruyor. Açık kahve, doğal kahve ve koyu kahveye kadar birçok tonu kapsayan renk seçenekleri, bej, gri-bej, beyaz, eskitme desenler olmak üzere pek çok alternatifi bünyesinde bulunduruyor. Dokunulduğunda ahşabın doğal görüntüsüne sahip duyguyu veren serinin tüm renk ve formatlarında aşınmaya dayanıklılık özelliği bulunuyor.

Clic sistem kullanılarak derzli olarak üretilen Villeroy&Boch ürünlerinin, 8mm-10mm-12mm şeklinde 3 farklı ölçüsü bulunuyor. Doğal ve dönüşümlü hammadde kullanılarak üretilen, yerden ısıtma sistemine uygun Villeroy&Boch, aşınmaya ve sert koşullara dayanıklı özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Alevlere dayanıklı yapısı, leke tutmaz özelliği ve uzun yıllar parlaklığını koruma avantajıyla parkede aranan tüm özellikleri bünyesinde topluyor.

Mutfak dışında diğer ıslak zemin grupları da bulunan Villeroy&Boch ürünleri, " County, Çağdaş, Modern, Miras ve Cosmopolitan" serileri ile kişilere özel tasarımlara ulaşma fırsatı sunuyor. Villeroy&Boch, zeminde şıklık ve kaliteyi arayanları Evdema mağazalarına bekliyor.