Vintage sevenlere özel Ashley Furniture tasarımları

Mobilya ve ev dekorasyonunun önde gelen markalarında Ashley Furniture, vintage sevenlere özel yepyeni tasarımlar sunuyor

Vintage sevenlere özel Ashley Furniture tasarımları

Mobilya ve ev dekorasyonunun önde gelen markalarında Ashley Furniture, vintage sevenlere özel yepyeni tasarımlar sunuyor. Dünyanın en ünlü mobilya markalarından Ashley Furniture, konfor, kalite ve doğallığı ürünleri ile birleştiriyor ve evini seven, dekorasyona önem verenler için yepyeni konsept anlayışları sunuyor. 

Son dönemin en ünlü akımı Vintage ürünlerini ev dekorasyonunda da kullanmayı sevenler için özel Demarlos Yatak Odası takımı, Ashley Furniture'un en popüler ürünleri arasında yerini aldı. Ashley Furniture'a özel tasarımı ile Vintage Casual Serisi, doğal renk ve desenler ile yatak odalarına elegan, romantik bir hava katıyor. 

Vintage sevenlere özel Ashley Furniture tasarımları

Eskitme kaplamaların yanı sıra yatak başında doğal kumaşlar ve vintage özellik taşıyan zımba detayların da bulunduğu tasarımlar, kullanışlı özelliklere sahip. Komodin içlerinde priz ve harici girişlerin yanı sıra fonksiyonel tepsi çekmecesi, şifonyer üst çekmecesindeki takı bölgeleri ve yumuşak yüzey kaplamaları ile takı ve saat gibi aksesuarların düzenli yerleştirilmesine imkan sağlıyor. 

Vintage sevenlere özel Ashley Furniture tasarımları

Doğal renkler ve desenler 

Tamamı doğal ahşap kaplama ve reçine boya ile hassas bünyeler için de ideal özellikleri olan Vintage Casual Serisi, Queen ve King alternatifleri ile tasarlanırken, farklı renk isteyenlere parşömen beyazını sunuyor. Dekorasyonu sadece renk ve desen uyumunda aramayan, kendi tarzını da evine katmak isteyenlerin markası Ashley Furniture'da oturma grupları, yatak odaları, çocuk ve genç odaları, mutfak ve aksesuar mobilyaları, aydınlatma ve dekoratif objelere kadar yaşamınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm ürünler yer almakta.

Firma Bilgisi: Ashley Furniture