Viport Houses&Suites son daireler için son fırsatlar

Viport Houses &Suites ‘te kalan son daireler için 48 ay vade sıfır faiz uygulaması ile satışlar devam ediyor

Viport Houses&Suites son daireler için son fırsatlar

Toplam 26 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Viport Houses &Suites; 4 blok, 10 kat ve 617 daireden oluşuyor. Projede, boyutları 57 m2 ile 215 m2 arasında değişen, 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Ayrıca projenin yüzde 70’inde yer alan 1+1 suit daireler özellikle yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. 1+1 daireler Mercan-Lal-Oniks-Aragonit; 2+1 daireler Yeşim-Florit-Turkuaz-İnci-Safir; 3+1 daireler ise Zümrüt ve Yakut olarak adlandırılıyor.

ViaPort Houses Suites'te 48 ay vade farksız
ViaPort Houses Suites
Kurtköy için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, bir miktar peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için 48 aya kadar 0 faizle taksit imkanı sunuluyor.

Viaport House&Suites 

Zengin sosyal olanaklar
Yüzde 80’i yeşil alan olarak planlanan, özel peyzajlı kat bahçelerinin bulunduğu projedeki zengin sosyal olanaklar ve hizmetler sahiplerine beş yıldız keyfi yaşatıyor. Viaport Houses&Suites’de yer alan dinlenme alanları, geniş parklar, fitness center, teknik destek hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, kuru temizleme, terzi ve lostra hizmeti sahiplerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Viaport House&Suites 

Viaport House&Suites nerede yer alacak?
Viaport House&Suites İstanbul Kurtköy’de inşa ediliyor.  Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, özel kolayler yakınlığı ile dikkat çeken proje özel hastanelere ve ayrıca yakında hizmete girecek HABOM(Havacılık Bakım Onarım Merkezi), İTEM( İleri Teknoloji Endüstri Parkı) gibi projeler de yakın konumda yer alacak.
Kurtköy’ün Tem ve E5 bağlantılarına yakın olması, Pendik Marina, Deniz Otobüsü, Hızlı Feribot iskelesi ile Viaport House&Suites'i şehrin merkezine yakınlaştırıyor. Yapımına başlanan Kadıköy Kartal hafif metro hattının Kartal, pendik, Kurtköy, Havaalanı hattından geçmesi planlanıyor.

Viaport House&Suites 

Viaport Houses&Suites iletişim:
Viaport Houses&SuitesSatış Ofisi: Yenişehir Mh. Dedepaşa Cd. No:34 B1/Blok Daire:03
Kurtköy-Pendik / İSTANBUL
Telefon: 216 696 16 72 / 444 8 842