Vira İstanbul fiyatları 241 bin TL’den başlıyor!

Yüzde 1 peşinat vererek daire satın almak mümkün olan Vira İstanbul fiyatları minimum 241 bin TL’den başlıyor

Vira İstanbul fiyatları 241 bin TL’den başlıyor!

Beylikdüzü Belediyesi ve Gül Proje ortaklığında hayata geçirilen Vira İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Toplam 6 etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan projede daire teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında başlaması hedefleniyor.

Toplam 630 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Vira İstanbul Beylikdüzü, 92 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. 74 bin 500 metrekarelik kısmı sosyal tesis ve yeşil alan olarak değerlendirilen proje, 1.156 adet daire ile 39 adet mağazadan meydana geliyor.

17 blok halinde yükselecek olan Beylikdüzü Vira İstanbul’da büyüklükleri 50 metrekare ila 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. İkinci kattan itibaren deniz manzarasına hakim olan projedeki bloklar 4-7-11 ve 14 katlı.

Vira İstanbul daire fiyatları minimum 241 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 6 oranında indirim yapılıyor. Veya yüzde 25 peşinat veriliyor, Yüzde 75’lik kısmı 30 aya kadar vade farksız eşit taksitler halinde ödeniyor. Ya da firma bünyesinde hazırlanan yüzde 1 peşinatlı ödeme kampanyasından yararlanılabiliyor.

Gül Proje Beylikdüzü projesi; Açık hava okuma alanları, gezinti yürüyüş yolu, sauna, sosyal tesis, kafeterya, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness alanları, misafir otoparkı, kapalı otopark, paten ve kayak alanları, hamam, basketbol sahası,  tenis kortu, yüzme havuzu, renk ve kelebek bahçeleri, çim amfi, yeşil meydan, dinlenme alanı, açık hava sineması ve cep sineması gibi zengin sosyal donatılara sahip.

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul