Vira İstanbul projesinde faiz oranları yüzde 0,88’den başlıyor!

Beylikdüzü’nde hayat bulan Vira İstanbul projesinden daire satın almak için yüzde 0,88 faiz oranından yararlanılarak taksit yapılabilir

Vira İstanbul projesinde faiz oranları yüzde 0,88’den başlıyor!

Teslimlerinin 2018 yılında başlaması planlanan Vira İstanbul, Gül Proje tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. Projenin tamamı konut ve dükkanlardan meydana geliyor.

Toplam 92 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Vira İstanbul projesinin 74 bin 500 metrekarelik kısmı sosyal alan olarak tasarlanıyor. 17 blok halinde yükselen projede 1.156 adet konut ile 39 adet dükkana yer veriliyor.

Beylikdüzü Vira İstanbul’da 1+1 dairelerin alanı 70 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 127 ila 137 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 198 metrekare ve 4+1 dairelerin alanı ise 198 ila 200 metrekare olarak belirleniyor.

1.000.000 metrekarelik alana kurulan Yaşam Vadisi’ne komşu konumda olan Vira İstanbul Beylikdüzü projesi; E-5 karayolu ile metro durağına 2 dakika, Kavaklı sahil yoluna 3 dakika mesafede bulunuyor.

Yakın çevresinde sağlık ve eğitim kurumlarının yer aldığı Vira İstanbul projesinin sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; dinlenme köşeleri, yürüyüş yolları, yüzme havuzları, spor tesisleri, açık hava sineması ve kelebek bahçesi mevcut.

A-B-C ve D blokları olarak yükselen Gül Proje Vira İstanbul projesi için faiz oranları şu an yüzde 0,88’den başlıyor. Projeden peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alındığında yüzde 6 oranında indirim yapılıyor. 

Gül Proje Beylikdüzü projesinin vadeli ödeme planına göre; konut bedelinin yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan yüzde 75’lik tutar ise vade farksız 30 eşit taksit halinde ödeniyor.

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul