Vira İstanbul satışta, sırada 3 proje daha var

Gül Proje, Vira İstanbul projesini tanıttı. Şirket, Seyrantepe, Basın Ekspres ve Sultangazi’de de proje geliştirmek için kolları sıvadı

Vira İstanbul satışta, sırada 3 proje daha var

Gül Proje, Beylikdüzü’ndeki yeni projesi Vira İstanbul’u görücüye çıkardı. 17 blokta 156 konut ve 39 cadde mağazadan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri mevcut. Metrekare birim fiyatın 3 bin 100 liradan başladığı Vira İstanbul’da daire fiyatları 220 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Viraistanbul Beylikdüzü projesinde kalan konut bedeli ise 30 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Vira İstanbul, E-5 ve metroya 2 dakika, Kavaklı sahil ve denize sadece 3 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

Vira İstanbul yatırımcılarına diğer Gül projelerinde olduğu gibi yüksek prim kazandıracaklarını söyleyen Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın, “Prim konusunda biz her zaman mütevazi olmaya çalıştık. Satışı devam eden Beylikdüzü’ndeki bir diğer projemiz Kale Kent’te yüzde 50 prim vaat ettik ama proje daha tamamlanmadan yüzde 90 prim yaptı. Vira İstanbul’da da mütevaziliğimizi korumak istiyoruz. Şu an metrekare fiyatlarımız 3 bin 100 TL. Proje tamamlanıncaya kadar en az 5 bin TL’yi bulurb Yüzde 50 prim yapar diyelim ama sonucun diğer projelerden farklı olacağını sanmıyorum” dedi.  

Yeni projelere hazırlanıyor

Yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Sönmez Aydın, “ Vira İstanbul’un yanı sıra üzerinde çalıştığımız yeni projelerimiz var. Bunlardan birincisi Seyrantepe Stadı’nın hemen yanında yer alıyor. Gül Proje Seyrantepe projemiz karma konseptte tasarlanıyor. Konut, rezidan ve cadde mağazaları var. Bir diğer projemiz de Basın Ekspres’te yer alıyor. Bu projemiz de karma konseptte. Üçüncü projemiz de Sultangazi’de. Bu projemizi Multi’den devraldık. AVM projesiydi ama biz bunu karma konseptte çevirdik. 800 konut ve 60 bin metrekare AVM birimi var” açıklamalarını yaptı.