Vira İstanbul’da aylık 2 bin TL sabit taksit fırsatı

Beylikdüzü’nde yükselen Vira İstanbul projesinin ödeme kampanyasına göre, aylık 2 bin TL sabit taksitlerle ev sahibi olunabiliyor

Vira İstanbul’da aylık 2 bin TL sabit taksit fırsatı

Beylikdüzü Belediyesi ile Gül Proje ortaklığında inşa edilen Vira İstanbul, 17 blokta toplam 1.156 adet daire ile 39 adet dükkandan meydana geliyor. Proje, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor.

Teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak olan Beylikdüzü Vira İstanbul, 92 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Projenin 74 bin 500 metrekarelik kısmı sosyal tesis alanlarına ayrılıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tiplerine yer verilen Vira İstanbul Beylikdüzü’nde dairelerin büyüklüğü 70 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. Proje, İstanbul’un en büyük parkı Yaşam Vadisi’ne komşu konumda.

Vira İstanbul projesinde daire fiyatları 252 bin TL’den başlıyor. Ödeme planına göre, yüzde 35 peşinat veriliyor, yüzde 5’lik kısmı 24 ay vadede aylık 2 bin TL sabit taksitler halinde ödeniyor. Kalan yüzde 60’lık kısmına da teslim tarihinden sonra taksit yapılıyor.

Geniş bir arazi alanına yayılan Vira İstanbul’un ayrıcalıkları içerisinde; yüksek tavanlar, tavandan yere kadar inen geniş pencereler, botanik bahçesi, dinlenme köşeleri, yürüyüş yolları, yüzme havuzları, spor tesisleri, açık hava sineması, kelebek bahçesi, otopark alanları ve güvenlik hizmeti mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul