Viraİstanbul'da Geri Sayım!

Beylidüzü'nde yükselecek olan Viraİstanbul'da geri sayım başladı. Viraİstanbul lansmanı 15 Ekim'de yapılacak

Viraİstanbul'da Geri Sayım!

Beylidüzü'nde yükselecek olan Viraİstanbul'da geri sayım başladı. Viraİstanbul lansmanı 15 Ekim'de yapılacak. Gül Proje'nin Beylikdüzü'nde hayata geçireceği proje 92 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek. 17 bloktan oluşacak olan Viraİstanbul satılık daire büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında olacak. 

Beylikdüzü Belediyesi ile ortak inşa edilecek olan Viraİstanbul projesi 155 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 18 adet ticari ünite de bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinin yer aldığı Vira İstanbul sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. 

Viraİstanbul projesinde daire sahipleri spor alanları, yüzme havuzu, türk hamamı, yürüyüş parkuru gibi sosyal ayrıcalıklardan yararlanabilecek. Viraİstanbul fiyatları ise 220 bin lira ile 700 bin lira arasında değişecek. Projede ödeme planı ve detayların 15 Ekim'de yapılacak olan lansmanda açıklanması bekleniyor. 

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan Vira İstanbul projesinin E-5 ve sahile olan yakınlığı ile yatırımcılardan ilgi görmesi bekleniyor. Viraİstanbul Beylikdüzü teslimlerinin ise 2017 yılı sonlarında yapılması bekleniyor. 

Viraİstanbul adres bilgisi : Kavaklı Caddesi Beylikdüzü - İstanbul 

Viraİstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 876 76 61
Web adresi : viraistanbul.com.tr
E-posta adresi : info@gulproje.com.tr

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Viraistanbul