Viraİstanbul'da lansmana özel fırsat dönemi

Gül Proje tarafından Beylidüzü Kavaklı mevkisinde inşa edilen Viraİstanbul'un lansmanı yapıldı. Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan projede, lansmana özel fiyatlarla satışlar başladı

Viraİstanbul'da lansmana özel fırsat dönemi

Gül Proje'nin Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçireceği Viraİstanbul projesinin lansmanı yapıldı. Toplamda bin 156 konuttan oluşcak projede lansmana özel fiyatlarla satışlara başlandı. Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan projede lansmana özel satış fiyatı olarak metrekaresi 3.100 TL belirlendi.

Dev bir proje: Viraİstanbul
Sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla dikkat çeken 630 milyon TL'lik Viraİstanbul'un lansmanı bugün Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül'ün katıldığı bir basın toplantısıyla yapıldı. Gül Proje'nin yoluna iddialı projelerle devam ettiğnii söyleyen Ali Gül, Viraİstanbul'un 92 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirildiğini ve bu arazinin 74 bin 500 metrekaresinin peyzaj alanları ve sosyal donatılara ayrıldığını söyledi. Proje hakkında bilgi veren Gül:

Viraİstanbul'da lansmana özel fırsat dönemi

"17 blok halinde yükselecek 1.156 konut ve 39 cadde mağazasından oluşacak projemizde, hem doğal hayatın hem de sosyal bir çevrenin içinde olma keyif yaşanabilecek... Projemizde metrekare fiyatları lansmana özel olarak 3.100 TL'den başlayacak..." dedi.

Viraİstanbul daire tipleri
Viraİstanbul porjesinde büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+'den 4+1'e kadar farklılık gösteren daire tipleri yer alacak. E-5 ve metro ulaşımına 2 dakikalık mesafede inşa edilen proje, Kavaklı sahil ve denize 3 dakikalık bir lokasyonda bulunuyor. 

Viraİstanbul'da lansmana özel fırsat dönemi

4, 7, 11 ve 14 katlı 17 blok halinde yükselecek olan Viraİstanbul, toplamda 92 bin metrekare alan üzerinde 280 bin metrekarelik inşaat alanı içerecek. Projenin 74 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılacak.

Eğitim merkezinin kıyısında
Viraİstanbul projesi ayrıca eğitim merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Proje Anadolu Lisasi, Fen Lisesi ve üniversitekent kreşlerine yakın bir konumda yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Viraistanbul