Viraİstanbul'un lansmanı 15 Ekim'de

Gül Proje'nin Beylikdüzü'nde hayata geçireceği bin 155 konutlu dev projesi Viraİstanbul'un lansmanı 15 Ekim'de yapılacak

Viraİstanbul'un lansmanı 15 Ekim'de

Gül Proje tarafından hayata geçirilecek Viraİstanbul projesinin lansmanı için geri sayım sürüyor. Bin 155 konuttan oluşacak projenin lansmanı 15 ekim Perşemde günü Shangri La Bosphorus'ta yapılacak.Lansmana Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Gül Proje Yönetim kurulu Başkanı Ali Gül'ün yanı sıra, Gül Proje Yönetim kurulu Üyesi Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın'ın da katılması bekleniyor. 

Gül Proje'den dev yatırım: Viraİstanbul
Gül Proje'nin Beylikdüzü'nde inşa etmeye hazırlandığı Viraİstanbul, 92 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek. Toplamda 17 blok olarak hayata geçirilecek Viraİstanbul'da daireler 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen boyutlara sahip olacak.  Gül Proje'nin Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa olarak inşa ettiği projede toplam bin 155 konut yer alacak. ViraİStanbul'da ayrıca 18 adet ticari birimin de bulunacağı belirtiliyor. 

Viraİstanbul daire seçenekleri
Projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alacak. Açık yüzme havuzu, spor alanları, türk hamamı ve yürüyüş parkuru gibi gineş sosyal donatılar içeren projede fiyatların 220 ila 700 bin TL arasında değişeceği öğrenildi. Kavaklı Caddesi üzerinde yaşam bulacak olan projenin diğer ayrıntıları ve ödeme planı ise lansman toplantısında kamuoyuna açıklanacak. 

  • Tarih: 15 Ekim Perşembe
  • Saat: 09.30 – 10.20 Karşılama & Kahvaltı
  • 10.20 -11.20 Basın Toplantısı
  • 11.20 – 11.40 Soru & Cevap
  • Yer: Shangri La Bosphorus  
Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul