Vista Garden Beylikdüzü nerede?

Vista Garden Beylikdüzü'nde Gül İnşaat tarafından Adnan Kahveci Mahallesi'nde hayata geçiriliyor

Vista Garden Beylikdüzü nerede?

27 Mart 2014 / Emlakwebtv
İstanbul Beylikdüzü’nde Gül İnşaat tarafından hayata geçirilen Vista Garden projesinde 270 m2 büyüklüğünde soyunma odalı 6+2 dubleksler ile 120 m2 bahçe katı ve 165 m2 ara kat şeklinde 3+1 daireler yer alıyor. Vista Garden satılık daire sahibi olanlara açık ve kapalı havuzları, çocuk oyun alanları, bay ve bayanlara özel Türk hamamları, saunaları, fitness salonları ve dinlenme alanları sunuyor.

Vista Garden Evleri, 7 blokta toplam 78 daireden meydana geliyor. Yüzde 65’ini yeşil alan olan Vista Garden projesi 6 bin 300 metrekarelik alanda yükseliyor. Vista Garden projesi; E-5’e, Metrobüs’e ve TEM otoyoluna çok yakın mesafedeki Vista Garden, okul, kreş, hastane, AVM gibi önemli noktaların da yanı başında yer alıyor. Vista Garden ödeme planı kapsamında; 9 Nisan cuma gününe kadar geçerli olacak uygulamaya göre Vista Garden’dan daire almak isteyenler, nakit ödemelerdeki yüzde 10 indirim avantajına ek yüzde 5 indirimden daha yararlanıyor. Buna göre Vista Garden fiyatları 3+1’lerin m2 fiyatı 2.454 TL’den, 6+2 dublexlerin m2 fiyatı ise 2 bin 50 TL’den başlıyor.

Vista Garden nerede?
İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan Vista Garden projesi, E-5’e, Metrobüs’e ve TEM otoyoluna çok yakın mesafede bulunuyor. Vista Garden projesi okul, kreş, hastane, AVM gibi önemli noktaların da yanı başında yer alıyor.

Vista Garden adres: Adnan Kahveci Mah. Ihlamur Caddesi No:25 Beylikdüzü

Vista Garden iletişim bilgileri
Telefon: 0212 856 26 66

Proje Bilgisi: Vista Garden