VistaHill Bodrum lansman fiyatıyla satışta

Bodrum Gündoğan'da hayata geçirilen VistaHill Bodrum evleri, lansman fiyatlarıyla satışta

VistaHill Bodrum lansman fiyatıyla satışta

Haziran ayında sunumu yapılan VistaHill Bodrum Evleri'nde lansmana özel fiyat fırsatları devam ediyor. GBC İnşaat tarafından Bodrum Gündoğan'da hayata geçirilen Vistahill Bodrum, manzarası, arazi yapısı, ulaşım ve sosyal imkanları açısından çok sayıda ayrıcalık sunuyor.

Tüm evleri deniz gören proje: VistaHill Bodrum
Haziran ayındaki lansman fiyat avantajının sürdüğü VistaHill Bodrum Evleri projesindeki tüm konutlarda deniz manzarası bulunuyor. Yatırımcısına Bodrum'un doğal güzelliklerini vaat eden VistaHill Bodrum, geleneksel Bodrum mimarisi ile çağdaş tasarım anlayışının buluştuğu karma bir konsept oluşturuyor.

VistaHill Bodrum lansman fiyatıyla satışta

Vistahill Bodrum Evleri projesi
Proje dört mevsimin yaşanabileceği olanaklarla çevrelenmiş durumda. Lüks ve konfor donanımıyla dikkat çeken VistaHill Bodrum Evleri, toplamda 15 bin 113 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirildi. Farklı bütçe ve ihtiyaçlar için satışa sunulan 15 daire ve 14 villadan oluşan projede, yüzme havuzları, sosyal tesiler, fitness merkezi yanında çocuk parkı ve çocuk havuzu da yer alıyor. Ege Denizi'ne açılan bir deniz fenerine komşu olarak hayata geçirilen projede park alanları da bulunuyor. 

VistaHill Bodrum lansman fiyatıyla satışta

VistaHill Bodrum Evleri fiyatları
Haziran ayında lansmana çıkan Bodrum VistaHill Evleri'nde lansmana özel fiyat avantajları ise sürüyor. Projede konutlar 450 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Gbc Inşaat
Proje Bilgisi: Vistahill Bodrum