Vistahill Bodrum Projesi!

GBC İnşaat güvencesiyle Bodrum'da inşa edilen Vistahill Bodrum projesi 15 bin 113 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor

Vistahill Bodrum Projesi!

GBC İnşaat güvencesiyle Bodrum'da inşa edilen Vistahill Bodrum projesi 15 bin 113 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Vista Hill Bodrum 29 adet daire ve villadan meydana geliyor. Vistahill Bodrum satılık daire alanları ise 72 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor. 

Vistahill Bodrum sosyal donatıları arasında sauna, merkezi uydu sistemi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve güvenlik yer alıyor. Projenin konut özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası. 

Vistahill Bodrum fiyatları 450 bin lira ile 2 milyon lira arasında değişiyor. Vistahill projesi banka kredisine uygun. Yüzde 60 peşinat sonrası kalan konut bedeli 5'e bölünebiliyor. Vistahill fiyatları ve Vistahill ödeme planı ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Vistahill projesi Bodrum Gündoğan'da konumlanıyor. Vistahill Bodrum Gündoğan projesinin yanında bulunan The Blue Bosphorus Hotel ile anlaşması bulunuyor. Projeden konut sahibi olanlar bu plajdan yararlanabilecek. Plaja shuttle ile ulaşılabilecek. 

Vistahill Bodrum iletişim bilgileri
Vistahill Bodrum adres bilgisi :
 Kızılburun mevkii Gündoğan - Bodrum / Muğla 
Vistahill Bodrum telefon numarası : 0224 234 58 10 
Vistahill Bodrum web adresi : www.vistahillbodrum.com

Firma Bilgisi: Gbc Inşaat
Proje Bilgisi: Vistahill Bodrum