Vital Fulya adres bilgileri

Vital Fulya adres bilgileri ve iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Vital Fulya adres bilgileri

Vital Fulya adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Topoğlu İnşaat tarafından projelendirilen Vital Fulya 11 bin metrekare alan üzerinde 12 katlı olarak hayata geçiriliyor. Vital Fulya'da bulunan muayenehane büyüklükleri 170 metrekare ile 750 metrekare arasında değişiyor. 

Vital Fulya özellikleri ise şöyle; Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genelgesi'ne tam uygunluk, İtfaiye Müdürlüğü Yönetmelikleri Genelgesi'ne tam uygunluk, akıllı bina teknolojisi, 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemi, eczane, medikal ürünler mağazası, cafe, Danışma hizmeti, online randevu hizmeti, tıbbi atık toplama merkezi, 1800 m2 kapalı otopark, vale parking hizmeti, merkezi lokasyon gibi özellikleri bulunuyor. 

Vital Fulya nerede?
Topoğlu İnşaat tecrübesiyle projelendirilen 'dünyanın en sağlıklı' binası Vital Fulya konumu itibariyle de oldukça cazip, İstanbul'un cazibe merkezlerine ve en gözde mekanlarına sadece 5 dakika mesafede olanVital Fulya'da muayenehane dışında geçireceğiniz zamanlar da çok keyifli.

Vital Fulya adres bilgileri
Adres: Fulya Mh. Hakkı Yeten Caddesi, Vital Fulya, Fulya, Şişli, İstanbul, Türkiye

Vital Fulya iletişim bilgileri
Tel: 0212 230 03 50