Vital Fulya nerede?

Vital Fulya nerede? Doktorlara özel bir şekilde tasarlanan Vital Fulya nerede? Bilgisi haberimizde

Vital Fulya nerede?

Vital Fulya projesi toplam 32 adet muayenehaneden oluşuyor. 11 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Vital Fulya projesi 12 katlı olarak tasarlanıyor. Vital Fulya'da bulunan muayenehane büyüklükleri 170 metrekare ile 750 metrekare arasında değişiyor ve 2015 yılında hizmete girmesi planlanıyor.

Vital Fulya özellikleri
Vital Fulya özellikleri arasında; Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genelgesi'ne tam uygunluk, İtfaiye Müdürlüğü Yönetmelikleri Genelgesi'ne tam uygunluk, akıllı bina teknolojisi, 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemi, eczane, medikal ürünler mağazası, cafe, Danışma hizmeti, online randevu hizmeti, tıbbi atık toplama merkezi, 1800 m2 kapalı otopark, vale parking hizmeti, merkezi lokasyon gibi özellikleri bulunuyor.

Vital Fulya nerede?
Vital Fulya nerede? Topoğlu inşaat tecrübesiyle projelendirilen 'dünyanın en sağlıklı' binası Vital Fulya konumu itibariyle de oldukça cazip, İstanbul'un cazibe merkezlerine ve en gözde mekanlarına sadece 5 dakika mesafede olanVital Fulya'da muayenehane dışında geçireceğiniz zamanlar da çok keyifli.

Vital Fulya iletişim bilgileri
Tel: 0212 230 03 50