Vitanova Yalı Daireleri

Vitanova tarafından hayata geçirilen Vitanova Yalı Daireleri 5 bin metrekare alan üzerinde Bodrum Yalıkavak'ta inşa ediliyor

Vitanova Yalı Daireleri

Vitanova tarafından hayata geçirilen Vitanova Yalı Daireleri 5 bin metrekare alan üzerinde Bodrum Yalıkavak'ta inşa ediliyor. 36 adet daireden oluşan projede 2+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Satılık daire büyüklüklerinin 63 ila 145 metrekare arasında değiştiği Vitanova Yalı Daireleri hemen teslim ediliyor. 

Vitanova Yalı Daireleri

Vitanova Yalı Daireleri projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; güvenlik, deniz manzarası, açık yüzme havuzu ve kameralı güvenlik bulunuyor. 3 blokta 36 daireden oluşan projede 4+1 daireler dubleks olarak tasarlandı. Projeden daire sahibi olanlar aynı zamanda Club Flipper'ın sosyal imkanlarını da kullanabiliyor. 

Vitanova Yalı Daireleri fiyatları ise 500 bin USD den başlıyor. Projede fiyatlar şöyle;

2+1 daireler 500 bin - 575 bin USD 

4+1 daireler 1 milyon USD olarak veriliyor. 

Vitanova Yalı daireleri banka kredisi için uygun durumda. Vitanova ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Vitanova Yalı Daireleri

Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Vitanova Yalı Daireleri Club Flipper'ın yanında konumlanıyor. Projeden denize olan uzaklık ise sadece 20 adım. Bodrum Vitanova örnek daireleri ise Zeynep Ilıcalı ve Melda Aksu tarafından tasarlandı. 

Vitanova Yalı Daireleri adres bilgisi : Gökçebel Mahallesi Flipper Sokak No: 9 Yalıkavak - Bodrum 

Vitanova Yalı Daireler iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0532 111 03 34
Web adresi : vitanova.com.tr
E-posta adresi : info@vitanova.com.tr

Firma Bilgisi: Vitanova
Proje Bilgisi: Vitanova Yalı Daireleri