VitrA’nın 2013 trendleri

2013 trendlerini Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’da tanıtan VitrA'nın 2013 banyo koleksiyonunda yalın, işlevsel tasarımlar öne çıkıyor

VitrA’nın 2013 trendleri

27 Şubat 2013 / emlakwebtv
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, banyo ve karo koleksiyonlarındaki 2013 trendlerini, 27 Şubat - 3 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’da tanıttı. VitrA’nın banyo koleksiyonlarına bu yıl, farklı malzemeler ve fark yaratan yenilikler damgasını vuruyor. VitrA’nın karo koleksiyonları ise ışıltılı desenleri, pastel renkleri ve büyük ebat kullanımıyla, duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor.
 
VitrA’nın 2013 banyo koleksiyonunda yalın, işlevsel ve erişilebilir tasarımlar öne çıkıyor. Fransız tasarımcı Christophe Pillet’nin imzasını taşıyan Memoria serisi, Ross Lovegrove’un VitrA için tasarladığı yeni İstanbul serisi, infinit teknolojisiyle, mimari tarzların talep ettiği ince ve keskin hatları sunuyor. Fonksiyonel ve erişilebilir bir aile banyosu olarak tasarlanan Nest, sınırsız ürün seçeneği ve işlevsel tasarım dokunuşlarıyla ailedeki herkesin kendini özel hissettiği bir mekan yaratıyor. Monoblok seramik lavabolarıyla dikkat çeken Metropole serisindeki özel kanalsız tasarımı ve detarjen  hazneli klozetleri, sıcak-soğuk suyu karıştıran sistemiyle, hijyen ve konforu bir arada sunuyor. VitrA’nın duvara doğru kolayca katlanabilen duş kabini Secret Zone, neredeyse görünmez bir kabine sahip duş ünitesi Zest ve her mekana uygun duş keyfi sunan Wetto gibi akıllı banyo ürünleri de büyük beğeni topluyor.
 
VitrA’nın 2013 Banyo Koleksiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi için
http://avebiletisim.com/download/2013_BANYO_KOLEKSIYONU.pdf
 
VitrA’nın yeni karo koleksiyonları ise, ışıltılı desenler, pastel renkler ve büyük ebat kullanımıyla duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor. VitrA Güzellik Çağı karo serisi zaman ötesi bir asaleti, VitrA Gizem Çağı karo serisi farklılığıyla göz kamaştıran çarpıcı estetiği; VitrA Masumiyet Çağı karo serisi doğal dokulardan gelen saflığıyla huzur veren doğayı yansıtıyor. VitrA Sonsuzluk Çağı karo serisi ise, modern şehir mimarisini, porselenin dayanıklılığıyla sunuyor. Büyük ebatlı karolar, zeminlere estetiğin yanı sıra, devamlılığı ve bütünlüğü taşıyor. Sonsuzluğun görkemli dünyasını yansıtan karolar, dijital baskı teknolojisi sayesinde doğala en yakın görünümü sağlarken, her karoda farklı desen yaratma özelliğiyle kendini tekrar etmiyor.
 
VitrA’nın 2013 Karo Koleksiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi için
http://avebiletisim.com/download/2013_KARO_KOLEKSIYONU.pdf