Vitra'nın akıllı klozetine bir ödül daha

İnovatif teknoloji kullanımı ve üretim kaliteleriyle öne çıkan kurum ve ürünlerinin yarıştığı Plus X ödülleri kapsamında Vitra'nın akıllı klozeti 7 kategorinin 4’ünde büyük ödüle layık görüldü

Vitra'nın akıllı klozetine bir ödül daha

İnovatif teknoloji kullanımı ve üretim kaliteleriyle öne çıkan kurum ve ürünlerinin yarıştığı Plus X ödülleri kapsamında Vitra'nın akıllı klozeti V-Care 7 kategorinin 4’ünde büyük ödüle layık görüldü. 

Vitra’nın konforlu bir kişisel temizlik sistemi sunan akıllı klozeti; üstün kalite, tasarım, kullanıcı konforu ve işlevsellik kategorilerinde ödül aldı. V-care ayrıca, kendi ürün grubunda “En İyinin de İyisi” (Best of Best) ödülünü almaya ve 2 yıl boyunca elinde bulundurmaya hak kazandı.

Almanya'da yapılan Plus X Ödülleri; sektör profesyonelleri ve tasarımcılardan oluşan uluslararası bir jürinin değerlendirmesi ile her yıl toplam 7 kategoride veriliyor. Ödüle layık görülen ürünlerin, tüketicilerin hayatına artı değer katması ve geleceğin yaşam beklentilerine uygun çözümler sunması şartı aranıyor. 

Vitra'nın akıllı klozetine bir ödül daha

Vitra'nın tasarım ödülü alan ürünleri

Vitra’nın ürünleri bugüne kadar Design Plus, Edida, Iconic, iF, Interior Innovation, Plus X ve Red Dot’ın da aralarında bulunduğu dünyaca ünlü pek çok tasarım ödülünü aldı.

Vitra'nın akıllı klozeti V-Care 

VitrA’nın kanalsız Rim-ex teknolojisiyle üretilen V-care adlı akıllı klozeti, kolay temizleniyor ve hijyen arayanlar tarafından talep ediliyor. Ünlü tasarım stüdyosu NOA’nın imzasını taşıyan ürün; otomatik kapak açma-kapama, ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme gibi özellikleriyle kullanıcılara konfor sunuyor. V-care, sunduğu tüm özelliklerin bir kumanda aracılığıyla kişiselleştirilmesine de olanak tanıyor. 

Firma Bilgisi: Vitra