Vitrin’de indirim

Sur Yapı’nın Vitrin projesi lansman öncesi % 10 indirim, % 50 Peşin 48 ay vade farksız ödeme fırsatı ve herkesten önce evinizi seçme ayrıcalığıyla satışa sunuldu

Vitrin’de indirim

Vitrin, Sur Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa yakasında Avrupa TEM otoyoluna komşu Sultangazi’de yükseliyor. Yaklaşık 11 bin metre karelik bir alanda inşa edilecek Vitrin projesi, hemen yanındaki 120 dönümlük dev şehir parkıyla da dikkat çekiyor.

Vitrin, bir baza üzerinde 4 konut bloğu ile 1 ticari bloktan oluşan 52 metrekareden 407 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde, normal katlar ile bunların dışında bahçe kullanımlı ve teraslı olmak üzere toplam 239 özel daireden oluşuyor.

Sur Yapı Vitrin fiyatları
1+1 daireler 279 bin,
2+1 daireler 381 bin,
3+1 daireler 669 bin ve
4+1 dairelerin 1 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına başlandığı Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden lansmana özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Sur Yapı Vitrin ödeme seçenekleri
Tamamı peşin ödemelerde lansmana özel uygulanan yüzde 10’luk indirimin yanı sıra ayrıca yüzde 5 daha indirim daha uygulanıyor.Projede yüzde 50 peşin, kalan %50 ise 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi kalan teslimden itibaren 3 yıl vade farksız ödeme ile daire sahibi olabilmek mümkün.

 

 

Sur Yapı Vitrin nerede konumlanıyor?
Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin ‘Evin en şık hali’ sloganı ile son yıllarda konut yatırımlarının arttığı Avrupa TEM otobanı üzerinde, İstanbul’un en Maslak-Levent gibi önemli iş, ticaret ve yaşam merkezlerine dakikalar mesafede yer alan Sultangazi’de hayata geçiyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile sadece 5 dakika mesafede bulunuyor.
İnşaat aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına sadece 2 dk yakınlıkta yer alan projeden Atatürk Havalimanı’na da metro ile ulaşım imkanı olacak. Metro inşaatı tamamlandığında başta Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Beşiktaş, Atatürk Havalimanı, Kadıköy, Üsküdar, Kartal gibi İstanbul’un merkezi yerlerine metro ve diğer toplu ulaşım bağlantıları ile rahat bir şekilde erişmek mümkün olacak.

Sur Yapı Vitrin projesi teslim tarihi
Sur Yapı Vitrin projesinin teslimlerinin 2016 Haziran’da yapılması planlanıyor.

 

 

Sur Yapı Vitrin iletişim:
Vitrin Adres: Yunus Emre Mahallesi 
1626 Sokak Sultangazi /İstanbul 
Telefon:444 5 787