Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Tarhan İnşaat tarafından hayata geçirilen Viva Rezidans fiyatları ve ödeme planı konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor

Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Tarhan İnşaat tarafından hayata geçirilen Viva Rezidans 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerden meydana geliyor. Viva Rezidans toplam 40 adet daireden oluşuyor. Viva Rezidans satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Viva Rezidans teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

4 bin 700 metrekare kapalı alana sahip olan Viva Rezidans Kağıthane projesi 7 katlı olarak tasarlanıyor. Her katta 8 dairenin yer aldığı Viva Rezidans fiyatları ve ödeme planı da konut alıcılarına özel seçeneklerle sunuluyor.

Viva Rezidans fiyatları
Viva Rezidans fiyat listesi 197 bin TL'den başlayan fiyatlarla Ekim ayında güncellendi.

Viva Rezidans nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Viva Rezidans Kağıthane’de yer alıyor.

Viva Rezidans Levent’e 6,3km yakınlıkta konumlandırılıyor. Ayrıca Viva Rezidans Bauhaus, Metro Gross Market, Carrefour, Media Market ve Axis Alışveriş merkezi gibi noktalara da oldukça yakın konumda bulunuyor.

Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2 km uzaklıkta bulunan Viva Rezidans’ın kapısından çıkıldığında, TEM’e 5 dakika, Taksim’e ise sadece 8 dakika sonra ulaşılabiliyor. E-5’e 3 km, Zincirlikuyu’ya 5,9 km sonra varılıyor.

Bu proje ayrıca Çağlayan Adliyesi’nin 2,0 km, Mecidiyeköy’ün 3,6 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nin 7,9 km yakınında yer alıyor. Yakında hizmete girecek olan ihalesi yapılmış Kabataş-Mahmutbey metro hattı Kabataş’tan başlayıp Beşiktaş-Mecidiyeköy-Çağlayan-Kağıthane güzergahından geçerek Mahmutbey’e kadar ulaşıyor. Ve bu hattın metro durağı da Viva Rezidans Kağıthane’ye sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor.

Viva Rezidans adres bilgileri: Merkez Mh. Eyüp Sultan Cd. No: 54 Kağıthane, İstanbul, Türkiye

Viva Rezidans iletişim bilgileri
Tel: 212 321 74 65
Web: http://vivarezidans.com/

"Viva Rezidans Kağıthane fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Viva Rezidans Kağıthane fiyatları

Proje Bilgisi: Viva Rezidans