Vizyon Park için 3 seçenekli ödeme planı

KUYAŞ, kalan son 28 alternatifsiz atölye ve 9 dükkân için yatırımcılarına 3 ayrı seçenekten oluşan bir kampanya başlattı

Vizyon Park için 3 seçenekli ödeme planı

İstanbul Vizyon park projesi İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde KUYAŞ Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.KUYAŞ Gayrimenkul, özellikle altın ve mücevherat üretimine yönelik atölye alanlarının ve dükkânların yer aldığı İstanbul Vizyon Park projesinde, kalan son 28 alternatifsiz atölye ve 9 dükkân için 3 ayrı seçenekten oluşan bir kampanya başlattı. Projede 807 birimden 770 adet ofis ve atölye datılmış durumda.

5 ofis bloğu ve üretim için de kullanılabilen 2 blok olmak üzere toplam 7 blok ve 807 birimin yer aldığı İstanbul Vizyon Park projesinde, tavan yükseklikleri 5,70 metreye kadar çıkan çok amaçlı atölyeler brüt 200 m2 ile 366 m2 arasında değişiyor.

KUYAŞ, kalan son 28 alternatifsiz atölye ve 9 dükkân için yatırımcılarına 3 ayrı seçenekten oluşan benzersiz bir kampanya başlattı. 

1.seçenek; Yüzde 20 peşinat, kalan yüzde 80’lik tutar için 60 ay vade imkânı, 

2.seçenek; Peşin ödemede yüzde 20 indirim,

3.seçenek; 36 ay kira garantisi avantajları.

İstanbul Vizyon Park 

İstanbul Vizyon Park nerede?
İstanbul E5 ve TEM otoyolları arasında Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen İstanbul Vizyon Park, ulaşım avantajlarına da sahip. Avcılar-Kadıköy Metrobüs hattı ve Havaalanı-Aksaray metro hattı İstanbul Vizyon Park’a sadece 3 dakika mesafede yer alıyor. İstanbul Vizyon Park, Atatürk Havaalanına 3 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

İstanbul Vizyon Park atölye fiyatları;
Özellikle kuyumculuk sektörü için alternatifsiz olan bu atölyelerin fiyatları 459 bin dolarla 865 bin dolar arasında değişiyor. İstanbul Vizyon Park’ta kalan 9 dükkân ise brüt 382 m2 ile 1.395 m2 arasında değişiyor.

İstanbul Vizyon Park dükkan fiyatları;
Ticaretin tam kalbinde yer alan bu dükkânların fiyatları da 1 milyon 222 bin dolarla, 4 milyon 460 bin dolar arasında değişiyor. ‘Altın’ değerindeki proje Atatürk Havalimanı, organize sanayi bölgesi, fuar ve kongre merkezlerine yakınlığıyla, E-5 ve Tem güzergâhındaki konumuyla büyük ilgi görüyor.

İstanbul Vizyon Park iletişim:
Yenibosna Merkez Mahallesi Kuyumcular Sokak No:4 İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza C1 Blok Kat:11 Bahçelievler İstanbul

Telefon: 444 53 91