Vizyon Park'ta son dükkanlar için kampanya

İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde KUYAŞ Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Vizyon Park projesindeki ofislerin tamamı tükendi

Vizyon Park'ta son dükkanlar için kampanya

KUYAŞ Gayrimenkul, özellikle altın ve mücevherat üretimine yönelik atölye alanlarının ve dükkânların yer aldığı İstanbul Vizyon Park projesinde, kalan son 28 alternatifsiz atölye ve 9 dükkân için 3 ayrı seçenekten oluşan benzersiz bir kampanya başlattı. 1’inci seçenekte yüzde 20 peşinat, kalan yüzde 80’lik tutar için 60 ay vade imkânı, 2’nci seçenekte peşin ödemede yüzde 20 indirim, 3’üncü seçenekte ise 36 ay kira garantisi avantajları yer alıyor.

İstanbul Vizyon Park

Atatürk Havalimanı'nın yanı başında
5 ofis bloğu ve üretim için de kullanılabilen 2 blok olmak üzere toplam 7 blok ve 807 birimin yer aldığı İstanbul Vizyon Park projesinde, tavan yükseklikleri 5,70 metreye kadar çıkan çok amaçlı atölyeler brüt 200 m2 ile 366 m2 arasında değişiyor. Özellikle kuyumculuk sektörü için alternatifsiz olan bu atölyelerin fiyatları 459 bin dolarla 865 bin dolar arasında değişiyor.

İstanbul Vizyon Park’ta kalan 9 dükkân ise brüt 382 m2 ile 1.395 m2 arasında değişiyor. Ticaretin tam kalbinde yer alan bu dükkânların fiyatları da 1 milyon 222 bin dolarla, 4 milyon 460 bin dolar arasında değişiyor. ‘Altın’ değerindeki proje Atatürk Havalimanı, organize sanayi bölgesi, fuar ve kongre merkezlerine yakınlığıyla, E-5 ve Tem güzergâhındaki konumuyla büyük ilgi görüyor.

Altının ve paranın merkezi
Bugüne kadar hayata geçirdiği projeler ile bir kompleks yaratan KUYAŞ, bünyesinde bulundurduğu Merkez Bankası Avrupa Yakası Veznesi, Merkez Bankası Takas ve Saklama Merkezi, Borsa İstanbul Takas Merkezi, Ulusal Bankaların Grup Merkezleri, Loomis, Bantaş ve Brinks para taşıma şirketleri gibi pek çok kuruluş ile altının ve paranın merkezi konumuna ulaştı.