Vodafone Arena inşaatı ne zaman tamamlanacak?

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Vodafone Arena inşaatının ne zaman tamamlanacağını açıkladı

Vodafone Arena inşaatı ne zaman tamamlanacak?

1 Nisan 2014 / emlakwebtv
Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena inşaatının ne zaman tamamlanacağı belli oldu. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin nisan sayısında yer alan yazısında, Vodafone Arena inşaatının Ağustos ayında tamamlanacağını söyledi. Beşiktaş’ın yeni evi olacak Vodafone Arena'nın bütün Beşiktaşlıların el emekleri ve alın teriyle her geçen gün yükseldiğini dile getiren Başkan Orman, inşaatın 30 Ağustos 2014'te tamamlanmasıyla 41 bin 903 kişilik stadın her noktasından taraftarların keyifle maçlarını izleyeceklerini vurguladı.

Fikret Orman, şunları söyledi: "Stadımızı tamamladıktan sonra hedeflerimizden biri de basketbol salonu yapmak. Her geçen gün kulübümüz daha da büyüyor. Sponsorlara güven verdikçe büyümeye de devam edeceğiz. Kötü günleri bir daha yaşamak istemiyoruz. Beşiktaş, bu ülkenin en eski takımı. 20 milyondan fazla taraftarımız var. Bu sevgi değil, bir tutku. Tutkunun tanımı Beşiktaş'tır. Beşiktaş'ı daha ileriye taşıma noktasında uyumlu çalışmalarını sürdüren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum."

Kulübün 111. kuruluş yıl dönümünde, Onursal Başkan Süleyman Seba'dan sonra ilk kez Beşiktaş'a bir tesis kazandırmanın gururu ve heyecanını yaşadıklarını kaydeden Orman, "Üyelerimize verdiğimiz, Avrupa ve Anadolu yakalarında sosyal tesis sözünün ilk adımı olarak Beşiktaş Belediyesi ile Akatlar'da bulunan kültür ve spor merkezinin kulübümüze devrine ilişkin protokolü imzaladık. Bu protokole katkı sağlayan İsmail Ünal'a teşekkür eder, yapımı en kısa sürede tamamlanacak olan yeni kültür ve spor merkezimizin tüm Beşiktaşlılara hayırlı olmasını dilerim" görüşlerine yer verdi.