Vodafone Arena Son Durum!

İnşaatı mühürlendikten sonra açıklama yapılması beklenen Vodafone Arena son durum görüntülerini haberimizden ulaşabilirsiniz

Vodafone Arena Son Durum!

23 Kasım 1947'de ilk karşılaşması ile kapılarını açan İnönü Stadyumu yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu yıl içinde açılması planlanan Vodafone Arena son durum detaylarına değinmeden önce proje ile ilgili bilgileri paylaşalım.

Vodafone Arena 41 bin 903 koltuk kapasitesine sahip. Bunların 147’si locada, 1.847’si Lounge servis içinde yer alıyor. Vodafone Arena 1.600 metrekare VIP restaurant / lounge alanına sahip olup, 1.800 metrekare ile Türkiye'nin en büyük Kartal Yuvası ve BJK Müzesi de proje kapsamında inşa ediliyor. Bunların dışında Vodafone Cep Merkezi, 350 araç kapasiteli otoparkı, 81 adet engelli koltuğu ile beraber 81 adet refakatçi koltuğu bulunuyor.

Vodafone Arena son görüntülerine de haberlerimiz içinde ulaşabileceğiniz gibi proje özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu günlerde inşaat durdurma kararı ile gündeme tekrar gelen Vodafone Arena’ya İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler 1 Haziran 2015 tarihinde girdi. Stadın çatısının eski açık tribününde planlanandan 40 santimetre yüksek olduğu belirtilen Vodafone Arena tarafından açıklama bekleniyor.

İşte Vodafone Arena son durum!

Vodafone Arena Son Durum!

Vodafone Arena Son Durum!