Vodafone’dan muhabbeti bol ramazan kampanyası

Vodafone’un efsane Yükle Kazan kampanyası, Ramazan’da daha çok kazandırarak geri dönüyor

Vodafone’dan muhabbeti bol ramazan kampanyası

10 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Dünya kalitesinde mobil teknolojiyi kolay ve anlaşılır şekilde aboneleri için ulaşılabilir hale getiren Vodafone Türkiye, 9 Temmuz - 10 Ağustos tarihleri arasında sürecek Ramazan kampanyasıyla abonelerine hem yüklemelerinin hem de harcamalarının 10 katı her yöne dakika kazanma fırsatı sunuyor.

Vodafone faturasızlara Ramazan’da yükledikçe de harcadıkça da 10 katı her yöne hediye dakika
Abonelerinin Ramazan ayında artan iletişim ihtiyaçlarına cevap veren Ramazan kampanyasından eski ve yeni tüm bireysel faturasız Vodafone aboneleri yararlanabilecek. Kampanyaya katılan Vodafone faturasız aboneleri, Ramazan ayı boyunca yüklemelerininde harcamalarının da 10 katı her yöne dakika kazanma fırsatını yakalıyor. Abonelerin kampanyaya katılmak ve hem yüklemede hem de harcamada kazanabilecekleri teklifleri öğrenmek için RAMAZAN yazıp 4455’e SMS atması yeterli oluyor.

Öğüt: “artık faturasız abonelerimiz sadece yükledikçe değil, harcadıkça da kazanıyor”
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi. “Vodafone Türkiye olarak mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteriyor, abonelerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz etmeye özen gösteriyor, bu doğrultuda da cazip teklifler sunuyoruz. 20 Şubat - 31 Mart arasındaki Yükle Kazan kampanyamızla 5,6 milyon faturasız abonemize milyonlarca dakika ve mobil internet hediye etmiştik. Şimdi de Ramazan süresince devam edecek kampanyamızla, yükleme yapan her abonemize yüklemelerinin, harcama yapan abonelerimize ise harcamalarının 10 katı her yöne dakika hediye ediyoruz. Yani artık faturasız abonelerimiz sadece yükledikçe değil, harcadıkça da kazanıyor. Abonelerimizin Ramazan’da artan iletişim ihtiyaçlarını saygı ve muhabbetle karşılamaktan ve onlara Vodafone’un kolaylıklar dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, artan ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz.”