Vogue Business Center Ataşehir Fiyatları!

AYSE Yapı imzası ile hayat bulan Vogue Business Center Ataşehir fiyatları metrekaresi 6 bin 200 TL'den başlıyor

Vogue Business Center Ataşehir Fiyatları!

AYSE Yapı imzası ile hayat bulan Vogue Business Center Ataşehir fiyatları metrekaresi 6 bin 200 TL'den başlıyor. Metro ve otobüs duraklarına yakın bir noktada yer alan proje birinci ve ikinci köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor.

2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen proje toplam 105 adet ofisten meydana geliyor. 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Vogue Business Center modern mimari çizgileri, detayları ve Adalar manzarası ile iş hayatına farklı bir soluk getiriyor. 

Vogue Business Center Ataşehir Fiyatları!

Projede 386 metrekarelik ofis katlarında farklı büyüklüklerde 5 ofis bulunuyor. İnşaatın yüzde 70'i tamamlanmış olan projede ofisler isteğe göre birleştirilebiliyor. Yüzde 100 yatırımcı firmanın kendi arazisi üzerinde kurulan Ataşehir Vogue Business Center'da  KDV oranı inşaat firması tarafından karşılanıyor. 

Vogue Business Center Ataşehir Fiyatları!

Ofislerin banka kredisine uygun durumda olduğu Vogue Business Center fiyatları metrekaresi 6 bin 200 TL'den başlıyor. Tam bir ofis katı alındığında yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Adalar manzarası, deniz manzarası, güvenlik, kafe, kapalı otopark, restoran ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu projede en küçük ofis için 2, tam ofis katı için 10 araçlık otopark yeri tahsis ediliyor.  

2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Vogue Business Center projesinin yüzde 70'i tamamlanmış durumda. 23 katlı tek bloktan oluşan projede her katta 5 adet ofis bulunuyor. Ofisler ise brüt 69, 75, 76, 79 ve 85 metrekare büyüklüklere sahip. 

Firma Bilgisi: AYSE Yapı
Proje Bilgisi: vogue business center