Vogue Business Center Ataşehir'de yükseliyor

Ataşehir'de hayata geçirilen Vogue Business Center projesinde teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor

Vogue Business Center Ataşehir'de yükseliyor

Ataşehir'de hayata geçirilen Vogue Business Center projesinde teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. İş yaşamının kalbinin attığı Ataşehir'de metro ve otobüs duraklarına yakın bir noktada yer alan Vogue Business Center, 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. 

23 katlı Vogue Business Center projesinde toplam 105 adet ofis bulunuyor. İnşaatının yüzde 70'i tamamlanan projede teslimleri 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Vogue Business Center fiyatları metrekaresi 6 bin 200 TL'den başlıyor. Ay sonlarında satış fiyatlarının değiştiği proje için alıcıların hızlı hareket etmesi gerekiyor. 

Vogue Business Center Ataşehir'de yükseliyor

Panoramik Adalar ve deniz manzarasına sahip olan projede manzara 11. kattan itibaren görülebiliyor. 386 metrekarelik ofisin yer aldığı her kat için 10 araçlık otopark tahsis ediliyor. Ataşehir Vogue Business Center projesinin 14 bin 170 metrekaresinin 6 bin metrekaresini kapalı otopark için ayrılıyor. 

Vogue Business Center Ataşehir'de yükseliyor

Projede her katta 5 adet ofise yer veriliyor. Yüzde 100 yatırımcı firmanın kendi arazisi üzerinde inşa edilen Vogue Business Center'ın KDV'si inşaat firması tarafından karşılanırken, anlaşmalı bankalar aracılığıyla düşük faiz imkanı sunuluyor. AYSE Yapı imzası taşıyan Vogue Business Center'da modüler satış sistemi ile yeniden kurgulanabilir ofis kavramı bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: AYSE Yapı
Proje Bilgisi: vogue business center