Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Ataşehir'de AYSE Yapı imzası ile hayata geçirilen Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Ataşehir'de AYSE Yapı imzası ile hayata geçirilen Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor. Metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma araçlarına yakın bir noktada yükselen proje 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. 

11. kattan itibaren Adalar manzarasının görülebildiği Vogue Business Center Ataşehir tek blokta toplam 23 kattan meydana geliyor. Projede 105 adet ofise yer veriliyor. Her katta ise 5 adet ofis bulunuyor. 

Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Yüzde 70'i tamamlanmış olan projede ofisler modüler sistemle isteğe bağlı olarak birleştirilebiliyor. Yüzde 100 yatırımcı firmanın kendi arazisi üzerinde hayat bulan Ataşehir Vogue Business Center projesinde teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

2 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan proje 386 metrekarelik ofis katlarından oluşuyor. Ofislerin brüt büyüklükleri ise 69, 75, 76, 79 ve 85 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Vogue Business Center fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Banka kredisi için uygun durumda olan Vogue Business Center'da tam bir ofis katı alındığında yüzde 5 indirim uygulanıyor. Vogue Business Center fiyatları ise 446 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Vogue Business Center projesinin ofis sahiplerine sunduğu imkanlar arasında; adalar manzarası, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, restoran, kapalı otopark ve kafe bulunuyor. Projenin 6 bin metrekaresi kapalı otopark için ayrılmış durumda. Projede en küçük ofis için 2, tam ofis katı için ise 10 araçlık otopark alanı tahsis ediliyor. 

Firma Bilgisi: AYSE Yapı
Proje Bilgisi: vogue business center