Vogue Business Center teslimleri Aralık'ta

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından biri olarak kabul edilen Ataşehir'de hayata geçirilen Vogue Business Center ofis projesinde metrekare fiyatları 6.000 TL'den başlıyor

Vogue Business Center teslimleri Aralık'ta

İstanbul Anadolu yakasının en değerli ve merkezi lokasyonlarından biri olarak kabul edilen Ataşehir'de inşaatı süren Vogue Business Center Ofis Projesi'nin 2016 yılı Aralık ayında teslim edileceği açıklandı. Projede metrekare fiyatları ise  6.000 TL olarak belirlendi. Projenin altında Ayse Yapı'nın imzası bulunuyor

Vogue Business Center inşaatının yüzde 70'i tamamlandı
İstanbul Ataşehir'de inşaatının büyük bir kısmı tamamlanan Vogue Business Center'de 23 kat ve 105 ofis bulunuyor. Projenin inşaatının yüzde 70'inin tamamlandığı bilgisini veren Ayse Yapı yetkilileri, metrekaresi 6.000 TL'lik fiyat aralığı ile satışın 2-3 ay içerisinde tamamlanacağını vurgulayarak: "Biz kazanıyorsak bizden gayrimenkul alanlarda aynı şekilde kazanacak..." ifadelerini kullandı. 

Vogue Business Center teslimleri Aralık'ta

Vogue Business projesi
Vogue Business projesinin lansmanında konuşan ve gayrimenkul satış ve pazarlaması alanındaki başarılarıyla dikkat çeken İsmail Gökalp de, proje fiyatlarının özellikle ay sonu itibarıyla artış göstereceğine dikkat çekti.

11. kat itibarıyla adalar ve deniz manzarasına sahip Vogue Business Center, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlandı. Projede Ataşehir bölgesinin en büyük sorunlarından biri olan otopark sorunu için de özel çözümler geliştirilmiş durumda. Projenin toplam 14.170 metrekarelik alanının 6.000 metrekaresi kapalı otopark olarak tahsis edilmiş durumda. 

Kat planlarının modüler bir biçimde tasarlandı Vogue Business Center 69  metrekareden 386 metrekareye kadar değişen genişliklere sahip birimleriyle yatırımcısını bekliyor. 

Firma Bilgisi: ayse inşaat
Proje Bilgisi: vogue business center