Vogue Business Center'ın yüzde 50'si satıldı

Ataşehir'de hayat bulan Vogue Business Center'ın 10 günde yüzde 50'si satıldı

Vogue Business Center'ın yüzde 50'si satıldı

Ataşehir'de hayat bulan Vogue Business Center'ın 10 günde yüzde 50'si satıldı. Yüzde 70'i tamamlanan projenin 2016 yılı Aralık ayında teslimlerin yapılması planlanıyor. 

Ataşehir'de olmayanı ürettik

Vogue Business Center projesinin tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdiğini söyleyen Vogue Business Center Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, satışta 'Entegre Emlak Ofisleri' dönemini başlattıklarını ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştıklarını belirtti. Özcan, ''Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı. İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası’nın tüm emlak ofislerini ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Nihayet istediğimiz metrekarelerde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek bu başarıyı elde ettik.” diye konuştu. 

 

Vogue Business Center'ın yüzde 50'si satıldı

Satış hızımızdan çok memnunuz

Satışlardan dolayı çok memnun olduklarını belirten Özcan, ''Ataşehir’de 10 günde böyle bir ciro döndüğünü sanmıyorum. İsteseydik projenin yüzde 100’ünü satardık. Gelen yoğun talebi çoklu alımlarla, proje birkaç kişiye gitmesin diye sınırladık. Böylece binada organik bir denge oluştu. Şu anda birçok güçlü firma var ve hepsi oturmak üzere satın aldı. Ekibimizden ve satış hızımızdan çok memnunuz.” dedi. 

 

Vogue Business Center'ın yüzde 50'si satıldı

“Satış Direktörümüz Anadolu Yakası’nın önemli temsilcilerinden Remax Altın”

“Satış ve pazarlama konusunda diğer projelerin aksine tek bir emlak ofisi ile çalışmak yerine, Remax Altın ofisin kurucusu İsmail Gökalp’in işbirliği ile bu satış organizasyonuna imza attık. Birlikte kurduğumuz ‘Emlak Entegrayonu Sistemi’ hem bize müşteri getiren emlak ofislerinin yatırımcılarına uygun şartlar sağlıyor hem de emlak ofislerine kazandırıyor. Dolayısıyla bize de ender rastlanacak bir başarı sağladı. İsmail Bey’in bu organizasyonla gerçekleştirdiği performans bize çok kısa sürede yüzde 50 satış olarak geri döndü. Ortaya çıkan bu ciro Ataşehir için bir rekordur. Şu anda bir sonraki ofis ve konut projemizin hazırlığı içindeyiz. Bu konularda yeniliklerimiz ilerleyen dönemdeki projelerimizde de devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

Vogue Business Center

Ataşehir'de hayata geçirilen Ataşehir Vogue Business Center, 23 katlı toplam 105 ofisten meydana geliyor. 386 metrekarelik ofisin bulunduğu her kat için 10 araçlık otopark tahsis edilerek iş sahipleri ve misafirlerinin park stresine son veriliyor. Projenin 14 bin 170 metrekaresinin 6 bin metrekaresi kapalı otoparka tahsis edilmiş durumda. 

 

 

Proje Bilgisi: vogue business center