Vogue Kurtköy Projesi!

AYSE Yapı imzası ile İstanbul Kurtköy'de hayat bulan Vogue Kurtköy projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'nın 1 kilometre yakınında konumlanıyor

Vogue Kurtköy Projesi!

AYSE Yapı imzası ile İstanbul Kurtköy'de hayat bulan Vogue Kurtköy projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'nın 1 kilometre yakınında konumlanıyor. Tamamı 1+1 dairelerden oluşan projede isteğe göre daireler modüler sistemle birleştirilebiliyor. 

6 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 1+1 daire tiplerinden oluşan 243 adet dairenin yer aldığı Vogue Kurtköy projesinde daire büyüklükleri 63 metrekare ile 66 metrekare arasında tasarlanıyor. Projede daireler birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler elde edilebiliyor. 

Vogue Kurtköy Projesi!

Yatırım için oldukça ideal olan bir konumda yükselen Vogue Kurtköy projesinde pilot, hoster, doktor, öğrenci ve havaalanı çalışanları ilgi gösteriyor. Firma tarafından kiralama hizmetlerinin de sunulacağı Vogue Kurtköy projesinde metrekare birim fiyatının 3 bin TL olması bekleniyor. 

2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Vogue Kurtköy AYSE Yapı imzası taşıyor. Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu projede firma bünyesinde de farklı ödeme imkanları ve peşin ödemelerde indirim uygulanıyor. Vogue Kurtköy fiyatları 195 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje tamamlandığında boş dairelerin bin TL'den, eşyalı dairelerin ise bin 400 TL'den kiracı bulması bekleniyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1 kilometre mesafede konumlanan Vogue Kurtköy, metro durağının karşısında inşa ediliyor. 9 katlı 3 bloktan oluşan projede daireler 63, 64 ve 65 metrekare büyüklükte tasarlandı. Kurtköy Vogue projesinde blokların altında 20 adet ticari ünitenin yer aldığı bir alışveriş merkezi olacak. 

Vogue Kurtköy Projesi!

Vogue Kurtköy nerede? 

Hızla gelişen bölgelerden olan Kurtköy'de hayata geçirilen Vogue Kurtköy, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın 1 kilometre yakınında, metro durağının karşısında, Viaport AVM'ye ve TEM'e 2 kilometre, Pendik Marina'ya 11 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje konumu ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

"Vogue Kurtköy Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Vogue Kurtköy Projesi!

Vogue Kurtköy Projesi!

Vogue Kurtköy Projesi!

Vogue Kurtköy Projesi!

Firma Bilgisi: AYSE Yapı
Proje Bilgisi: Vogue Kurtköy