Watergarden İstanbul bugün açılıyor!

Dünyanın en büyük eğlence merkezi Watergarden İstanbul bugün açılıyor

Watergarden İstanbul bugün açılıyor!

Dünyanın en büyük eğlence merkezi Watergarden İstanbul  bugün açılıyor. 

Ziylan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Watergarden Ataşehir açılışı bugün gerçekleşecek. 5 bin metrekare alan üzerinde kurulan gösteri havuzu, Avrupa'da bir yaşam merkezi içinde yer alan en büyük ve en gelişmiş gösteri havuzu olma özelliği taşıyor. 

Watergarden gösteri havuzunun yapımını Almanya'dan OASE firması üstlendi. Gösteri havuzunun kreatif çalışmaları ile ilgili de Almanya, Singapur ve İngiltere'den önemli firmalar çalışmalarını sürdürdü. 

Projede aynı zamanda ip parkuru, macera parkı, skate park ve çocuk parku da bulunuyor. Çeşitli bitki ve ağaçların yer aldığı, 15 bin metrekarelik Şehir Parkı da bulunuyor. 

Gastronomi ve eğlence merkezi olarak konumlanan Watergarden İstanbul'da Türk ve dünya mutfağından lezzetler, Anadolu'da ilk defa yer alacak markaların lezzet noktaları olacak. 

Watergarden İstanbul bugün açılıyor!

Watergarden Ataşehir'de yer alacak Nostalji Sokağı'nda ise günümüzde de keyifle tüketilen her bölgeden yiyecek ve içeceklerin yer aldığı markalar da bulunacak. 

Ataşehir'de yer alan Watergarden İstanbul'da aynı zamanda 10 salonlu sinema, yerli ve yabancı sanatçıların, grupların, orkestraların sahne alacağı ve açık hava sineması olarak da kullanılabilecek 4 bin kişilik etkinlik alanı, tiyatro salonu, eğlence kulüpleri, çocuklar ve yetişkinler için mutfak sanatları okulu, çocuk oyun alanları ve çocuk yuvarı yer alıyor.

Uluslararası Finans Merkezi'ne oldukça yakın bir konumda yer alan Watergarden İstanbul, milyonlarca İstanbulluya eşsiz bir deneyim sunacak. 

Firma Bilgisi: Ziylan Gayrimenkul
Proje Bilgisi: watergarden istanbul