Weber’den yeni konsantre ürün

Weber, yeni konsantre ve toz çıkarmayan seramik yapıştırıcı ürününü Eylül ayında piyasaya sürdü

Weber’den yeni konsantre ürün

10 Eylül 2012 / emlakwebtv
Endüstriyel harç üretim firması Weber, aktif sıkıştırma teknolojisi ile ürettiği, konsantre ve toz çıkarmayan seramik yapıştırıcıları; “weber konsantre serisi”ni eylül ayında pazara sundu. 
Aktif sıkıştırma teknolojisiyle üretilen weber konsantre serisi, bu teknoloji sayesinde, 15 kg’lik ambalajı ile 25 kg’lik ambalaja eşdeğer metraj yapıyor. 15 kg’lik ambalajı ile daha az yer kaplayarak nakliye ve stoklama avantajı da sağlayan weber konsantre serisi böylece daha az karbon salınımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor. Dökme ve karıştırma anında toz çıkarmayan weber konsantre serisi, hem uygulayıcılara hem de ev sahiplerine yüzde 100 tozsuz ortam sağlıyor.
Seramik ustalarına da pek çok avantaj sağlayan weber konsantre serisi, hem 15 kg’lik ambalajı ile ustaların yükünü hafifletiyor, hem de özel saplı ambalajı sayesinde taşıma kolaylığı sağlıyor.
Seramik yapıştırıcıları pazarına yeni bir yön kazandıracak olan weber konsantre serisi, iki üründen oluşuyor, konsantre, toz çıkarmayan, çok elastik seramik yapıştırma harcı weber.kol flex konfor konsantre ve konsantre, toz çıkarmayan, hafif seramik yapıştırma harcı weber.kol SRK konfor konsantre.