Weber’den Poliüretan esaslı su yalıtım sistemleri

Endüstriyel yapı harçları üretiminde dünya lideri Weber, poliüretan sistem ürünleri ile; gezilen teras çatı, havuz/su deposu, temel perde ve bahçe teras gibi kritik alanlarda güvenli su yalıtımı sağlayarak, yalıtım problemi yaşanan yapıların tadilatlarında ve yeni projelerde uzun ömürlü, kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor

Weber’den Poliüretan esaslı su yalıtım sistemleri

Endüstriyel yapı harçları üretiminde dünya lideri Weber, poliüretan sistem ürünleri ile; gezilen teras çatı, havuz/su deposu, temel perde ve bahçe teras gibi kritik alanlarda güvenli su yalıtımı sağlayarak, yalıtım problemi yaşanan yapıların tadilatlarında ve yeni projelerde uzun ömürlü, kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor.

Gezilen teras çatı su yalıtım sistemi
Poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal, teras çatı su yalıtımında uzun ömürlü çözümler yaratıyor. 

Teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında ve korunmasında kullanılan weber.dry PUR seal, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında ve eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da kullanılıyor.

Kalıcı renk, dekoratif görünüm ve yüksek dayanım sağlayan poliüretan esaslı, UV dayanımlı, süper elastik, tek bileşenli, kullanıma hazır, dekoratif son kat kaplama ve koruma malzemesi weber.dry PUR coat ile kullanılan weber.dry PUR seal, gezilen teras çatı su yalıtımında yüksek performans sağlıyor.

Havuz su deposu yalıtım sistemi
Poliüretan esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen, sert elastik su yalıtım malzemesi weber.dry PUR seal 2K, solventsiz, kokusuz yapısıyla içme suyu depolarında ve kanallarında güvenli kullanım avantajları yaratıyor. 

İçme suyu dahil tüm su depolarında, su kanallarında ve benzeri alanların su yalıtımı ve korunmasında, aynı zamanda seramikaltı veya üzeri açık bırakılacak ıslak hacim, havuz ve teras yalıtımlarında kullanılan weber.dry PUR seal 2K, profesyonel ve kalıcı çözümler sunuyor.

Temel perde bahçe teras su yalıtım sistemi
Bitüm-Poliüretan esaslı, süper elastik, çift bileşenli, hızlı kürlenen su yalıtım malzemesi weber.dry PUR B2K, geniş teraslarda ve derin temellerde yüksek performans sağlıyor. Tüm yapıların temel, perde duvarları, teras çatı, balkon, otopark, köprü üst kısımları ve benzeri alanların su yalıtımında neme, basınçsız ve basınçlı suya karşı çözüm üreten weber.dry PUR B2K, ıslak hacim yalıtımında, bitki kökü dayanımı istenen alanların yalıtımında, eski su yalıtım kaplamalarının tadilatlarında da uygulama avantajı sağlıyor.