West Gate Residence'ta düşük faiz

Sıfır peşinat imkanı bulunan Ankara'da yükselen West Gate Residence projesinde düşük faizle de konut sahibi olmak mümkün

West Gate Residence'ta düşük faiz

Ankara'da 38 bin 840 metrekarelik arsa üzerinde Doğukan Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan West Gate Residence projesi alanları 32 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen toplam 707 konut bulunuyor. 185 milyon liralık yatırımla 5 etap halinde yükselen projde 3 kule ve AVM bulunuyor.

West Gate Residence ayrıcalıkları
Ankara'da 707 daire ve alışveriş merkezi olarak yükselen West Gate Residence projesinde spor merkezi, concierge hizmetleri, akıllı ev sistemleri, golf sahası, 50 bin metrekarelik AVM, toplantı odaları, kafe, restoran, aktivite meydanı, kat lobileri, oyun sahaları, 7/24 güvenlik, vale parking, seyir terası, yürüyüş parkuru, VIP hizmetleri ile sahiplerine 
ayrıcalıklar sunuluyor.

West Gate Residence ödeme planı
Yüzde 67'si satılan West Gate Residence'ta sıfır peşinat ve 60 ay yüzde 0,69 faizle konut sahibi olma avantajı sunuluyor. 24 aya ise 0 faiz uygulanıyor. Detaylı bilgiye 444 7 947 numaradan ulaşabilirsiniz.

West Gate Residence nerede konumlanıyor?
İstanbul, Samsun, Konya yollarının tam ortasında bulunan West Gate Residence Eskişehir Yolu’nun en değerli bölgesinde yer alıyor. Metro avantajı ile de dikkat çeken West Gate havaalanına da direkt ulaşım sağlıyor.

 

 

West Gate Residence Adres
Eskişehir Yolu 15. km. Başkent Üniversitesi Kavşağı (Opet Karşısı)
Konutkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No.391 Çankaya /ANKARA
444 7 947

Proje Bilgisi: West Gate Residence