West Side İstanbul fiyat listesi

Şahinler Holding, Mutlu İnşaat, Beyaz İnşaat, Mes İnşaat ve Uzman İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. West Side İstanbul fiyatları ise 131 bin TL'den başlıyor

West Side İstanbul fiyat listesi

6 Şubat 2014 / Emlakwebtv
West Side İstanbul projesi Şahinler Holding, Mutlu İnşaat, Beyaz İnşaat, Mes İnşaat ve Uzman İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. West Side İstanbul projesi teslimleri ise Kasım 2016 yılında yapılıyor. 73 bin 800 metrekare arsa alanına sahip olan West Side İstanbul 2 blok şeklinde tasarlanıyor.

1.152 adet daireden meydana gelen West Side İstanbul fiyatları 131 bin liradan başlıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerine yer verilen West Side İstanbul proje özellikleri arasında ise yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, alışveriş alanları, cafe, restoran gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

West Side İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde Şahinler Holding, Mutlu İnşaat, Beyaz İnşaat, Mes İnşaat ve Uzman İnşaat tarafından inşa ediliyor. West Side İstanbul; Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul adresinde konumlandırılıyor.

West Side İstanbul iletişim bilgileri
Tel: 0212 871 41 02 - 04
Web: www.westsideistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: West Side Istanbul