West Wall Marina 24 ay sıfır faiz

Beylikdüzü’nde inşa edilen West Wall Marina Villaları 24 ay sıfır faiz imkanı, hemen tapu ve hemen yaşam avantajı ile satışlarına devam ediyor

West Wall Marina 24 ay sıfır faiz

Batı Duvarı İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen West Wall Marina Villalarında iskan ve tapu hemen veriliyor ve yaşamaya başlanıyor.  West Wall Marina projesinde toplam 64 adet villa bulunuyor. 353-815 metrekare büyüklüklere sahip  West Wall Marina Villaları 7 farklı tipte 3+2’den 7+2’ye kadar tasarlandı. Bu villalar , Sirius,  Mira, Karavela, Armador, Tramola / Katameran, Kalipso, Alesta gibi isimlendiriliyor.

West Wall Marina Villarından konut sahiplerine genel ve özel yüzme havuzu imkanı sağlanıyor. West Walla Marina’da Genel ve özel yüzme havuzu, Çocuk parkları, Spor alanları, Alışveriş noktaları, Yat kulübü, Yelken okulu, Restoran ve kafe, Kapalı garaj ve bahçeli-deniz manzaralı daireler bulunuyor.

West Wall Marina fiyatları

Satışları devam eden West Wall Marina villa büyüklükleri 815.35 metrekare ile 353.45 metrekare arasında değişiyor. 7 farklı tipte bulunan daireler farklı isimlerle anılıyor.
West Wall Marina fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 353.45 metrekareden başlayan büyüklükteki West Wall Marina Villalarında en düşük villa fiyatı 706 bin 600 dolar olurken, en yüksek fiyat ise 21 milyon 38 dolar.
West Wall Marina ödeme planı
West Wall Marina Villaları ödemeleri yüzde 25 peşinat geri kalan vade farksız 24 ay firma bünyesinde taksit ve yine aynı şekilde banka kredili yapılabiliyor. West Wall Marina ödeme planı kapsamında hem banka kredisi imkanı hem de firma bünyesinde taksit imkanı sunuluyor. .

West Wall Marina Villaları 

West Wall Marina nerede?
West Wall Marina Villaları Atatürk Havalimanı'na 17 km, İDO İskelelerine 7 km, Taksim'e 30 km, Levent'e 32 km, TEM bağlantısına 6, E-5 bağlantısına 3 km uzaklıkta yer alıyor.

West Wall Marina iletişim
West Wall Marina  Villaları adres:
Yakuplu Marmara Mahallesi Ulusum Caddesi No:28 West Wall Marine Villaları Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0 212 850 2 555 
Fax: 0 212 850 2 500