West Wall Marina Villaları'nı Blue Bay Group işletecek!

Durak Plus Gayrimenkul ve İspanyol Yatırım ve Otelcilik Grubu Blue Bay Group, İstanbul Property Invest’in katkılarıyla gayrimenkulde bir işbirliğine imza attı

West Wall Marina Villaları'nı Blue Bay Group işletecek!

11 Haziran 2014 / Emlakwebtv
İstanbul Yakuplu’da inşaatı tamamlanan West Wall Marina VillalarıTürkiye ve İspanya’dan 3 büyük markayı bir araya getirdi. West Wall Marina Villaları’nın rezidans ayağının işletmesini İspanya merkezli uluslararası turizm devi Blue Bay Group ile ön anlaşma imzaladı.

Dr. Şükrü Akın, İstanbul temalı reklam filmiyle başlayan kampanyada yüzde 25 peşin, 24 ay vade farksız şirket bünyesinde kredilendirerek yeni bir ödeme planı sunulduğunu ifade etti.

West Wall Marina Villaları 50 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. 62 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan West Wall Marina Villaları 353 metrekare ile 815 metrekare büyüklüğe sahip bir şekilde inşa ediliyor. 3+2’den 7+2’ye kadar villa tiplerinin yer aldığı West Wall Marina Villaları İDO İskelesine 7 km, Taksim’e 30 km, Atatürk Havalimanı’na 12 km, Levent’e 32 km ve TEM Otoyolu’na 6 km mesafede konumlandırılıyor.

Bugün düzenlenen toplantıda West Wall Marina Villaları fiyat bilgisi verildi. Buna göre West Wall Marina Villaları 645 dolar ile 1.800 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Proje Bilgisi: West Wall Marina Villaları