West Wall Marina Villaları satışa sunuluyor

West Wall Marina Villaları, 15 Şubat Cumartesi günü açılacak olan CNR Avrasya Boat Show’da, belirlenen avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor

West Wall Marina Villaları satışa sunuluyor

11 Şubat 2014 / emlakwebtv
İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nde, Batı Duvarı İnşaat tarafından inşa edilen West Wall Marina Villaları; 62.000 metrekare arsa üzerinde, 353 m2 ile 815 m2 arasında boyutlara sahip ve 500 ile 1.000 m2 arasında müstakil kullanımlı bahçeleri bulunan 7 farklı tipte 64 villadan oluşan modern ötesi bir kompleks.

West Wall Marina Villaları’nda yat marinası tesisleri 5 yıl boyunca ücretsiz
100.000 ziyaretçi öngörüsüyle, 15-23 Şubat tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen ve karada yapılan dünyanın en büyük 2. tekne ve yat fuarı olan, 7. Avrasya Boat Show’a katılan dünyaca ünlü markaların içinde yer alan West Wall Marina Villaları; geniş özel bahçeleri ve özel kapalı otoparklarının yanı sıra, villa sahiplerine 5 yıl boyunca ücretsiz sunulacak olan yat marinası tesisleri ve hizmetleriyle de; çok farklı, çok kapsamlı bir konfor vaad ediyor.

160.000 m2’si karada, 162.000 m2’si ise deniz alanında bulunan yat marinası, restoranları, kafeleri ve spor alanlarıyla da West Wall Marina sakinlerine özel hizmet verecek.

11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek dünyaca ünlü fuarda, 110 m2’lik mağazasıyla yer alacak olan West Wall Marina Villalari’nda, 800 tekneye hizmet verebilecek kapasiteye sahip eşsiz marinadan başka; genel ve özel yüzme havuzları, çocuk parkları, spor alanları, alışveriş noktaları, villalara özel plaj, yat kulübü ve yelken okulu da yer alıyor.

West Wall Marina Villaları’nda konum
Deniz kenarında, güvenlikli bir site içerisinde müstakil ve muhteşem bir villa yaşamı sunan West Wall Marina Villaları’ndan, E5 ve TEM Otoyolu’na ulaşmak son derece kolay. West Wall Marina Villaları, Atatürk Havalimanı’na 17 km, İDO İskeleleri’ne 7 km, Taksim’e 30 km, Levent’e ise 32 km mesafede bulunuyor.

Deneyimlerini West Wall Marina Villaları’na taşıyan ve önümüzdeki dönemde de inşaat sektöründeki yatırımlarına ağırlık vermeyi planlayan Batı Duvarı İnşaat; tamamı hemen teslim olarak alıcılara sunulan 7 farklı tipteki 64 villadan oluşan projesini, sabit kur üzerinden hesaplanan avantajlı fiyatlarla Yat Fuarı’nda satışa sunuyor.

Proje Bilgisi: West Wall Marina Villaları