Westside Beylikdüzü’nde 10 bin TL peşinat! Yüzde 20 indirim

Beylikdüzü’nde inşa edilen Westside İstanbul projesinden 10 bin TL peşinatla daire satın alabilmek mümkün…

Westside Beylikdüzü’nde 10 bin TL peşinat! Yüzde 20 indirim

Şahinler Holding, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortaklığında inşa edilen Westside İstanbul, Beylikdüzü’nde yer alıyor. Projede teslimlerin 2017 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Westside Beylikdüzü’nde dairelerin alanı 40 metrekare ila 213 metrekare arasında değişiyor. Proje, toplam 73 bin 800 metrekarelik arsa alanına kuruluyor.

Konut blokları, cadde dükkanları ve sosyal tesis alanlarından meydana gelen Beylikdüzü Westside İstanbul, E-5 karayoluna cepheli konumu ile dikkat çekiyor. Ayrıca proje, metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Westside Beylikdüzü Evleri’nde site sakinlerine sunulan ayrıcalıklar içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, koşu ve yürüyüş parkurları, voleybol sahası, basketbol sahası ve çocuk oyun alanları mevcut.

Tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 oranında indirim yapılan Westside Beylikdüzü projesinin vadeli ödeme planına göre; 10 bin TL peşinat veriliyor, 10 yıla kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Şahinler Holding - Uzman Inşaat-mutlu Inşaat - Mes Turkuaz-mes Inşaat
Proje Bilgisi: Westside