Westside dükkanlarının satışına başlandı

600 milyon TL yatarım değeriyle, Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Westside İstanbul'un cadde dükkanlarının satışına başlandı

Westside dükkanlarının satışına başlandı

600 milyon TL yatarım değeriyle, Beylikdüzü'nde, Şahinler Holding arsası üzerinde hayata geçirilen Westside İstanbul'un cadde dükkanlarının satışına başlandı. Uzman- Beyaz- Mutlu- Mesturkuaz- Mes Ortak Girişimi imzasını taşıyan projede, 20 metrekare ile 1323 metrekare arasında değişen 116 adet cadde dükkanı, metrekaresi 10 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 

Westside İstanbul

Cadde dükkanlarına yoğun talep
Dükkanların satışa çıkarılışı ile ilgili bir açıklama yapan Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, dünyaca ünlü markaların 'cadde dükkanlarına' taşınacağını belirterek: ' Hem Şahinler Holding olarak bizim hazır giyim konfeksiyon alanındaki iş ortaklarımızla hem de İstanbul'un önemli market ve kafe-restoran zincirleriyle talep toplama görüşmelerine başladık. Görüşmelerde gelen talep yoğunluğu bizi memnun etmiş ve ne kadar doğru bir iş yaptığımızı da teyit etmiştir. Oluşacak alışveriş caddeleriyle burası; hem İstanbul'un yeni cazibe merkezi, hem de İstanbul'un Batı Yakası'nda 2.5 milyonluk bir nüfusa hitap eden yeni Nişantaşı, Levent veya Etiler'i olacaktır. Şehrimize ve gelecek nesillere çevreye saygılı, yeşilin korunduğu bir projeyi armağan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

73 bin 800 metrekare arsa üzerinde yükseliyor
Westside İstanbul,  73 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde 258 bin 587 metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. 600 milyon TL yatırımla inşa edilen proje, Kraft Mimarlık imzası taşıyor. 3 bin metrekare sosyal alan, 30 bin metrekare yeşil alan ve 18 bin 123 metrekare ticari alanın yer aldığı Westside İstanbul'un inşaatı Ekim 2014'ten bu yana devam ediyor. 

36 ay sıfır faiz
Mart 2017'de sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen projede, 10 katlı 15 blokta 1155 adet de konut yer alıyor. Alanları 40 ila 210 metrekare arasında değişen 1+0'dan 4+1'e kadar 21 farklı tipte konutun bulunduğu Westside İstabul'da liste fiyatları, 156 bin TL'den başlayarak 848 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede uygulanan kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 7 indirim yapılırken; dileyen müşteriler için yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 36 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri ile konut satışı gerçekleştiriliyor.