Westside İstanbul Dubai'de talep topladı

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Westside İstanbul projesinin şu ana kadar satışa çıkarılmayan 99 daire ve 80 işyeri için Cityscape Global 2015'ten talep toplandı

Westside İstanbul Dubai'de talep topladı

Westside projesinin şu ana kadar satışa çıkarılmayan daire ve işyerleri, Dubai'ye gelen yatırımcıların beğenisine sunuldu. Kalan 99 daire ve 80 işyeri için talep toplanan projede, daireler doğal koru manzaralarıyla dikkat çekiyor. 

Westside İstanbul'a Dubai'den büyük ilgi
Kişi başına düşen yeşil alan miktarı ve parklarıyla İstanbul'un dikkat çeken semtlerinden biri haline gelen Westside İstanbul, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes Group ortak girişimi olarak hayata geçiriliyor. Şahinler Holding'e ait yetmiş dört bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede bazı inşaatların kaba inşaatı bitti. Projede diğer bolkların inşaatı da tüm hızıyla devam ediyor. Projenin tamamı, bin 115 daire ve 116 dükkandan oluşuyor. 

Westside İstanbul Dubai'de talep topladı

En değerli daireler için talep toplanıyor
Proje ve Dubai Gayrimenkul Fuarı hakkında bilgi veren Şahinler Holding Yönetim kurulu Başkanı Kemal Şahin, İstanbul'un en çok değer kazanan bölgelerinden biri olan Beylikdüzü'nde hayata geçirilen projenin, Beylikdüzü Korusu'na bakan en değerli daireleri için Türkiye'nin yanı sıra Dubai'den de talep toplamaya başladıklarını söyledi. Şahin, Körfez ülke vatandaşlarının büyük ilgi gösterdiği Beylikdüzü bölgesinin popülaritesine dikkat çekerek:

Westside İstanbul Dubai'de talep topladı

"Fuarda ‘da muaazam ilgi gören Westside İstanbul, yabancı yatırımcılar tarafından Beylikdüzü’nün en ilgi gören projesidir" dedi.

1 yılda 600 daire satışı yapıldı
Satışa çıktığı andan itibaren bir yıl içinde 600 daire satışının gerçekleştiği projeden ev alanların bu süre zarfında yüzde 40-50 prim şansına sahip olduğunu da söyleyen Şahin, bu kâr oranının konum ve metrekareye bağlı olarak yüzde 100 düzeyine dahi çıkabildiğini belirtti.

Şehir merkezine kolay ulaşım aksına yakınlığıyla dikkat çeken Westside projesi, 1+1'den 4+1'e kadar  değişen daire tipleri barındırıyor. Projede 4 adet açık, 3 adet kapalı yüzme havuzunun yanında, 3 adet fitness center, Türkhamamları ve saunalar bulunuyor.  Proje, açık alanda spor yapma şansı sunan Beylikdüzü Korusu'na komşu konumuyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Şahinler
Proje Bilgisi: Westside