Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek? Şahinler Holding , Uzman İnşaat, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayata geçirilen proje, 73 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 

Westside İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiyor. Westside İStanbul projesinin 30 bin metrekaresi ise peyzaj alanına ayrılmış durumda. Toplam 1.152 konuttan oluşan Westside İstanbul'da daire fiyatları 156 bin TL ile 848 bin TL arasında değişiyor. 

Westside İstanbul projesinin site özellikleri arasında, AVM, basketbol sahası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Westside İstanbul E-5 Otoyolu ve metrobüsün hemen yanında yükseliyor. 

Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek?
Merakla beklenen Westside İstanbul ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtı; Westside İstanbul 2017 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

Westside İstanbul nerede?
Westside İstanbul Beylikdüzü'nde yer alıyor. Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul adresinde konumlandırılıyor.

West Side Beylikdüzü iletişim bilgileri
Tel: 0212 871 41 02 - 04
Web: www.westsideistanbul.com.tr