WESTSİDE İSTANBUL’UN CADDE DÜKKANLARI SATIŞTA

Uzman- Beyaz- Mutlu- Mesturkuaz- Mes Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Westside İstanbul projesinin cadde dükkanları satışa çıkarıldı. Cadde dükkanların fiyatı metrekare bazında 10 bin TL’den başlıyor

WESTSİDE İSTANBUL’UN CADDE DÜKKANLARI SATIŞTA

Beylikdüzü'nde hayat verilen Westside İstanbul projesinin cadde dükkanlarında satışlar başladı. Uzman- Beyaz- Mutlu- Mesturkuaz- Mes Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen projede 116 adet cadde dükkanı bulunuyor. Dükkanların büyüklükleri 20 metrekare ila 1323 metrekare arasında değişirken, metrekare fiyatı ise 10 bin TL'den başlıyor.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, cadde dükkânlarla ilgili yaptığı açıklamada; "Alışveriş caddelerinde; dünyaca ünlü markaların geleceği geniş mağazaların yanı sıra; bölge sakinlerinin günlük ihtiyaçlarının karşılanacağı küçük cadde mağazaları da olacaktır. Hem Şahinler Holding olarak bizim hazır giyim konfeksiyon alanındaki iş ortaklarımızla hem de İstanbul'un önemli market ve kafe-restoran zincirleriyle talep toplama görüşmelerine başladık" dedi. Uzman İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Özgül ise cadde dükkânlarda öncelikli olarak gündelik ihtiyaçların karşılanabileceği sektörlerin olmasını tercih edeceklerini söyledi.

600 milyon TL'lik proje
600 milyon TL yatırımla inşa edilen proje, Kraft Mimarlık imzası taşıyor. 3 bin metrekare sosyal alan, 30 bin metrekare yeşil alan ve 18 bin 123 metrekare ticari alanın yer aldığı Westside İstanbul'un inşaatı Ekim 2014'ten bu yana devam ediyor. Mart 2017'de sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen projede, 10 katlı 15 blokta 1155 adet de konut yer alıyor. Projede konut fiyatları ise 156 bin TL'den başlayarak 848 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede uygulanan kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 7 indirim yapılırken; dileyen müşteriler için yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 36 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri ile konut satışı gerçekleştiriliyor.

E-5 üzerinde yükseliyor
E-5 üzerinde, metrobüse sıfır konumda yükselen proje; Atatürk Havaalanı'na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. AVM, hastane, okul, üniversite, TÜYAP fuar alanı gibi önemli noktalara yürüme mesafesinde olan Westside İstanbul'da birçok sosyal donatı alanı da yer alıyor.

Proje Bilgisi: N Cadde