Westside İstanbul'da büyük fırsat

Yatırımcıya 10.000 TL peşinatla ev sahibi olma şansı sunan Westside İstanbul'da 48 aya 0, 60 aya ise yüzde 0.39'luk faiz uygulanacak

Westside İstanbul'da büyük fırsat

Westside İstanbul projesi yatırımcının karşısına özel fırsatlarla çıkıyor. Geliştirdiği kampanya ile yatırımcıya 10.000 TL peşinatla ev sahibi olma şansı sunan projede ödemeler 10 yıllık vadeye bölünebiliyor. 48 aya kadar yüzde 0, 60 aya kadar ise yüzde 0.39 faiz oranının uygulandığı kampanyada 120 aya ise yüzde 0.70'lik faiz şansı sunuluyor.

Peşin ödemelerde yüzde 20'lik indirim
Alımlarını peşin yapmak isteyenlere de yüzde 20'lik indirim olanağının tanındığı Westside İstanbul kampanyasıyla ilgili açıklamalarda bulunan yetkilileri ev sahibi olmak isteyenlere verilen bu büyük desteğin, milli bir görev olduğu inancını taşıdıklarını vurguladı.  

Westside İstanbul projesi
Beylikdüzü’nün en hareketli alışveriş merkezlerinin yakınında yer alan proje; korularla çevrili olması, metrobüs durağının hemen yanı başında yer alması, yeşil alanlarının genişliği ve modern mimari estetiği yansıtan çizgileriyle değer kazanıyor.  Çok avantajlı ulaşım imkanlarına sahip olan West Side İstanbul, yakında hizmete açılacak Beylikdüzü Metro İstasyonun hemen önünde yer alıyor. 
Westside İstanbul’un lokasyon ve diğer cazip özellikleri göz önüne alındığında, bu tarihi kampanyayla birlikte, şimdiden gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi olacağını söyleyebiliriz.

 

 

Proje Bilgisi: westside istanbul