Westside İstanbul'un değeri her geçen gün yükseliyor

Yatırımcısına kısa sürede yüksek kazanç sağlayan Westside İstanbul projesi değerin her geçen gün artırıyor

Westside İstanbul'un değeri her geçen gün yükseliyor

Satışı çıktıktan hemen sonra oturumcu ve yatırımcısına yüzde 52 oranında kazanç sağlayan Westside İstanbul'un değeri her geçen gün artıyor. Projenin değerindeki hızlı artış, daire satın almak isteyenlerin ilgisinin Beylikdüzü'ne çevrilmesine neden oldu. 

Westside İstanbul'un değeri her geçen gün yükseliyor

Westside İstanbul konut alıcısını Beylikdüzü'ne çekiyor
Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Westside İstanbul, konut yatırımcısının ilgisini bu lokasyona çekti. Kısa sürede yüzde 52'ye varan prim sıçramasının yaşandığı Westside İstanbul, yatırım araçları içerisinde konutun ne denli önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. İlçede yer alan seçkin alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Westside İstanbul, ayrıca korulara olan yakınlığı ve metrobüs durağının hemen yanında yer alan konumuyla dikkat çekiyor. Proje yakın bir zamanda hizmete alınacak metronya da çok yakın bir lokasyonda yükseliyor.

Westside İstanbul yakın bir zamanda hayata geçirilmesi planlanan Kanal İstanbul Projesinin de oldukça yakınında konumlanıyor.

Westside İstanbul'un değeri her geçen gün yükseliyor

Yatırımın yükselen yıldızı: Westside İstanbul
Ticari alan yatırımları için de geniş bir potansiyel içeren Westside İstanbul'da kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Projede, satışa çıkan cadde ve dükkanlar, yüksek ciro ve kira getirisi beklentisine de yanıt verecek düzeyde. Dükkan satışlarında yüzde 18'lik KDV payı da proje tarafından karşılanıyor. 

Proje Bilgisi: Westside