William Turner'dan dev 2016 hedefi

2005 yılındaki kuruluşunun ardından otel ve konut projeleri ile dikkat çeken William Turner, yeni yatırımları için gün sayıyor

William Turner'dan dev 2016 hedefi

Son yıllardaki otel ve konut yatırımlarıyla dikkat çeken Willam Turner, yeni yatırımları için kolları sıvadı. 2005 yılında kurulan firma, bu yıl gerçekleştirdiği 120 milyon TL'lik yatırımın ardından 2016'da da 200 milyon TL yatırım yapmayı hedefliyor.

William Turner'dan yatırım hedefi
Önümüzdeki süreçte yeni konut ve otel projelerine imza atmayı hedefleri arasına alan firma, ilk olarak sefaköy'de 8 dönümlük arsa üzerinde bir otel ve Ispartakule'de de 38 dönümlük alan üzerinde yeni bir konut projesi gerçekleştirmeyi planllıyor. William Turner konut projesi için de fizibilite çalışmalarını sürdürüyor. 

William Turner'dan dev 2016 hedefi

Kendi arsaları üzerinde yatırım yapan ve uzun vadeli hedefleri araında yeni konut ve otel projeleri için arsa alımları bulunan Willam Turner'ın 2015 yılı içindeki yatırımlarının toplam tutarı 120 milyon TL'yi buldu. Firma 2016 yılında da 200 milyon TLlik bir yatırıma imza atacak

Çengelköy Park Evleri
Son dönemde otel projelerine yoğunlaşan ve çok sayıda otel projesini hayata geçiren William Turner, konut alanında da ilk adımını Çengelköy Park Evleri ile attı. Sektördeki en büyük yatırımı Çengelköy Park Evleri'nin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul'un tarihi, doğası ve kültürünü yaşatan bir proje olma özelliği taşıyan Çengelköy Park Evleri, Boğaz'a yüksekten bakan konumu ve manzarasıyla da dikkat çekiyor.

 

Firma Bilgisi: William Turner
Proje Bilgisi: Çengelköy Park