Wind Ankara teslimleri için geri sayım

Çayyolu'nda hayata geçirilen Wind Ankara projesinde teslimler Aralık 2017'de başlayacak

Wind Ankara teslimleri için geri sayım

Çayyolu'nda inşaat çalışmaları süren Wind Ankara projesi teslimere hazırlanıyor. Ankara'da yaşam standartlarının Wind Ankara'da şekilleneceğini söyleyen Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç proje tesliminin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleştirileceğini söyledi. 

Wind Ankara'da teslim zamanı
Villa ve kule seçeneklerinin bulunduğu Wind Ankara projesinin Ankaralılar için büyük bir kazanım olduğuna değinen Bünyamin Gelgeç, "Wind Ankara projesini hayata geçirirken birçok projeden farklı olmasını amaçladık. Bu yüzden projenin lokasyonu da eşsiz olmalıydı. Bu doğrultuda Çayyolu Park Caddesi biçilmiş kaftandı. Sadece konum değil barındırdığı öğelerde farklı olmalıydı. Hem şehri yaşatmalı hem de şehrin o karmaşasından bıkanlar için bir liman olmalıydı." dedi. Gelgeç, projede tüm bu detayların fazlasıyla bir araya getirildiğini belirtti. 

Kule ya da villa seçenekleri
Wind Ankara projesinin son dönemde yoğun biçimde tercih edilen üst düzey gelir gruna yönelik bir proje olarak geliştirildiğini ve Çayyolu Bölgesi'nin merkezi olarak tanımlanabilecek Park Caddesi üzerinde inşa edildiğini söyleyen Gelgeç, villaların 786 metrekarelik alan üzerinde ve 6+2 şeklinde tasarlandığı bilgisini paylaştı. Gelgeç  "Her katta tek daire bulunduğu için Kule, yerleşimi ve açısı itibari ile güneye bakan ve yılın tüm aylarında ışık alan, aynı zamanda villa grubu ile ortak yeşil alana gölge yaratmayacak şekilde konumlandırılmıştır” ifadelerini kullandı.  

Otopark sorununa köklü çözüm
Büyük kentlerde ve çok katlı yapılarda büyük bir sorun olan otopark problemine yönelik olarak da Wind Ankara'nın hazırlık olduğunu söyleyen Gelgeç projede her daire için 4 araçlık otopark haznesi ayrıldığını belirtti. Gelgeç "Müstakil villalarda ise 6 araca kadar özel kapalı otopark alanı sağladı. Otopark alanları site içi görselliği dahil olmayacak şekilde yer altında konumlandı...." dedi. 

Firma Bilgisi: wind ankara
Proje Bilgisi: wind ankara