Work Square’de avantajlı fiyatlar için son 5 gün

MVK Yapı’nın Kurtköy’de hayata geçirdiği Work Square projesinde home-ofislerin fiyatları 140 bin TL ile 610 bin TL aralığında

Work Square’de avantajlı fiyatlar için son 5 gün

27 Aralık 2012 / emlakwebtv
MVK Yapı Kurtköy'de TAGO Mimarlık'ın imzasını taşıyan home-ofis projesi Work Square’i hayata geçiriyor. Kullanıcılarının belli bir aidat karşılığında hazır ofis sisteminden yararlanmasına imkan veren proje, ofis maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf sağlıyor.

Toplam 50  bin  metrekare inşaat alanı ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi olan Kurtköy'de yükselecek Work Square ev-ofis projesi, 50 metrekareden, 180 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire planları ile dikkat çekiyor. Projede,  71 adet stüdyo, 182 adet 1+1, 84 adet 2+1 ve 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 351 daire bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.work-square.com  adresine tıklayabilirsiniz. Projenin 31 Aralık’a kadar geçerli, olacak fiyat aralıkları ise şu şekilde:

Proje Bilgisi: Work Square